A klasa

Nowy trener w Piłkawce Białystok. Były zawodnik Olimpii i Ruchu

Fot. Piłkawka Białystok facebook

KLIKNIJ BANER I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Władze Piłkawki Białystok poinformowały o zmianie trenera. Nowym szkoleniowcem został Tomasz Rogowski, który zastąpi na tym stanowisku Piotra Kulgawczyka.

“Czterdziestoletni szkoleniowiec będzie łączył pracę w Naszym klubie z prowadzeniem jednej z grup młodzieżowych w MOSP Białystok . Posiadający kurs UEFA B trener będzie również występował w barwach naszego klubu. W ostatnim sezonie występował w Sparta 1951 Szepietowo na poziomie IV ligi”czytamy w komunikacie klubu.

Tomasz Rogowski grał jako zawodnik na pozycji pomocnika w takich klubach jak Olimpia Zambrów, Ruch Wysokie Mazowieckie, KS Sokoły i Sparta Szepietowo.

 • Zła passa Olimpii. Najpierw porażka w pucharze, teraz walkower
  Olimpia Zambrów, po znakomitym początku sezonu, ostatnio ma pecha. W lidze co prawda nie ma sobie równych i mimo że wygrała wszystkie mecze na boisku, kompletu punktów na swoim koncie nie ma. Olimpia wygrała dotąd wszystkie mecze w rundzie jesiennej…
 • PZPN wykluczył kilka podlaskich klubów ze swoich struktur
  Podczas środowego walnego zgromadzenia sprawozdawczo-wyborczego delegatów PZPN podjęto uchwałę o wykluczeniu ze struktur PZPN kilkudziesięciu klubów piłkarskich. Wśród nich są także kluby z województwa podlaskiego. Lista wykluczonych ze struktur PZPN klubów z woj. podlaskiego: KS LZS Narewka KS Orzeł Tykocin…
 • Cezary Kulesza prezesem PZPN-u! W zarządzie m.in. Sławomir Kopczewski
  Dzisiaj na Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo-Wyborczym Delegatów PZPN wybrano nowego prezesa związku. Został nim Cezary Kulesza. 59-latek zastąpi na tym stanowisku Zbigniewa Bońka, który został dzisiaj mianowany honorowym prezesem PZPN. To nie jedyny człowiek z Podlasia we władzach związku. W zarządzie znalazł się…
 • Nowy trener w Piłkawce Białystok. Były zawodnik Olimpii i Ruchu
  Fot. Piłkawka Białystok facebook Władze Piłkawki Białystok poinformowały o zmianie trenera. Nowym szkoleniowcem został Tomasz Rogowski, który zastąpi na tym stanowisku Piotra Kulgawczyka. “Czterdziestoletni szkoleniowiec będzie łączył pracę w Naszym klubie z prowadzeniem jednej z grup młodzieżowych w MOSP Białystok…
 • Wyjątkowy film na 70-lecie Sparty Szepietowo. “Grał w jednym korku i w pantoflu”
  Z okazji 70-lecia istnienia Sparty Szepietowo, powstał wyjątkowy film, w którym byli zawodnicy opowiadają kawał historii klubu. To naprawdę warto obejrzeć. W filmie usłyszycie sporo ciekawych anegdot piłkarskich, które zainteresują na pewno nie tylko sympatyków klubu z Szepietowa. Historię klubu…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *