4 liga Okręgówka

Ciekawa piłkarska środa na Podlasiu [WYNIKI I TABELE]

Fot. https://www.facebook.com/kpbocian

W środę kolejki ligowe rozegrali piłkarze z 4. ligi podlaskiej i klasy okręgowej. Wyniki i tabele po tych meczach znajdziecie poniżej.

“KEEZA” 4. LIGA

17:00 Tur Bielsk Podlaski 4-0 Warmia Grajewo
17:00 Sparta Augustów 0-1 Cresovia Siemiatycze
18:00 Wissa Szczuczyn 4-1 MOSP Białystok
18:30 Sokół 1946 Sokółka 3-1 Orzeł Kolno
18:30 Sparta 1951 Szepietowo 2-2 Hetman Białystok
18:30 MKS Mielnik 1-2 Wigry II Suwałki
18:30 Dąb Dąbrowa Białostocka 2-6 Krypnianka Krypno
19:26 ŁKS 1926 Łomża 3:1 KS Michałowo

1. Wissa Szczuczyn3075243385-30
2. Tur Bielsk Podlaski3074235299-22
3. Promień Mońki2968215385-34
4. ŁKS 1926 Łomża3060193889-34
5. Warmia Grajewo3057176762-35
6. KS Michałowo29501621183-63
7. Krypnianka Krypno30481531274-62
8. Hetman Białystok29441351158-48
9. Sparta 1951 Szepietowo30391231553-52
10. Orzeł Kolno31361061554-73
11. Cresovia Siemiatycze30317101343-66
12. MOSP Białystok3031871546-60
13. Sokół 1946 Sokółka3027831943-74
14. Wigry II Suwałki3026822040-85
15. Sparta Augustów3024732039-76
16. MKS Mielnik3020622231-95
17. Dąb Dąbrowa Białostocka3017522324-99
TABELA: 90MINUT.PL

“KEEZA” KLASA OKRĘGOWA

18:00 Unia Ciechanowiec 2-0 Tur II Bielsk Podlaski
18:00 Rudnia Zabłudów 2:1 KS Śniadowo
18:30 Puszcza Hajnówka 4-0 UM Krynki
18:45 Pomorzanka Sejny 3-1 Magnat Juchnowiec Kościelny
18:45 Kora Korycin 3-2 Korona Dobrzyniewo Duże
18:45 Bocian Boćki 2-3 Orlęta Czyżew
18:45 Czarni Czarna Białostocka 2-0 Hetman Tykocin
20:45 Piast Białystok – Narew Choroszcz

1. KS Grabówka2977252290-17
2. Czarni Czarna Białostocka3067214567-22
3. Puszcza Hajnówka3065205594-40
4. KS Śniadowo30561821085-44
5. Piast Białystok29531721086-54
6. UM Krynki3051156962-37
7. Rudnia Zabłudów30461371043-44
8. Pomorzanka Sejny30441281058-39
9. Orlęta Czyżew30431341367-59
10. Hetman Tykocin30411321572-59
11. Narew Choroszcz29411321457-65
12. Magnat Juchnowiec Kościelny30391161348-48
13. Unia Ciechanowiec30361131632-68
14. Tur II Bielsk Podlaski30301002042-76
15. Kora Korycin3028841836-89
16. Bocian Boćki3024732045-84
17. Korona Dobrzyniewo Duże3021632142-85
18. Jasion Jasionówka299232416-112
TABELA: 90MINUT.PL

“KEEZA” A KLASA GRUPA 1

18:45 Żubr Drohiczyn 2-3 Pionier Brańsk

1. Pogoń Łapy2053172184-22
2. GKS Gródek2152164170-12
3. Pionier Brańsk2135112851-37
4. Kolejarz Czeremcha22341111042-46
5. Cresovia II Siemiatycze223396747-46
6. Husar Nurzec2031101939-54
7. Żubr Drohiczyn2031101957-43
8. KS Sokoły2129921032-39
9. Iskra Narew2126821139-57
10. Iskra Wyszki2119541228-56
11. Turośnianka Turośń Kościelna2019541134-42
12. Znicz Suraż2015431325-60
13. Piłkawka Białystok2111321629-63
TABELA: 90MINUT.PL


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *