4 liga

Rozgrywki na ostatniej prostej [WYNIKI I TABELE od 3. ligi do A klasy]

3. LIGA

Świt Nowy Dwór 1-1Polonia Warszawa
Jagiellonia II Białystok1-4Legia II Warszawa
Unia Skierniewice0-3Pogoń Grodzisk
Znicz Biała Piska1-6Legionovia Legionowo
Lechia Tomaszów 1-0KS Wasilków
GKS Wikielec2-0RKS Radomsko
Błonianka Błonie1-3Broń Radom
Concordia Elbląg4-2KS Kutno
Ursus Warszawa3-0Huragan Morąg
Olimpia Zambrów3-1Pelikan Łowicz
Ruch Wysokie M.0-1Sokół Aleksandrów
1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki3271232772-35
2. Świt Nowy Dwór Mazowiecki3265205759-32
3. Legionovia Legionowo3258177858-43
4. Polonia Warszawa32521571054-37
5. Legia II Warszawa32511561159-43
6. Unia Skierniewice32501551255-43
7. Znicz Biała Piska32481391055-54
8. Jagiellonia II Białystok32441351454-52
9. KS Kutno32511561150-43
10. Ursus Warszawa32501551248-40
11. Lechia Tomaszów Mazowiecki32471451347-61
12. Błonianka Błonie32461441460-49
13. Sokół Aleksandrów Łódzki324411111044-30
14. Pelikan Łowicz32431271344-45
15. Broń Radom32431271340-42
16. GKS Wikielec32431271349-56
17. RKS Radomsko32421191250-44
18. Concordia Elbląg32421191242-43
19. Olimpia Zambrów32371141748-56
20. Ruch Wysokie Mazowieckie32234111727-62
21. Huragan Morąg32193101932-70
22. KS Wasilków3215432520-87

KEEZA 4. LIGA

Hetman Białystokprzeł.MKS Mielnik
Krypnianka Krypno3-0Sparta 1951 Szepietowo
KS Michałowo9-1Dąb Dąbrowa Białostocka
Warmia Grajewo2-1ŁKS 1926 Łomża
Cresovia Siemiatycze1-0Tur Bielsk Podlaski
MOSP Białystok2-1Sparta Augustów
Orzeł Kolno1-2Wissa Szczuczyn
Promień Mońki2-0Sokół 1946 Sokółka
 DRUMPUNWYGREMPORBR
1Wissa Szczuczyn2972233381:29
2Tur Bielsk Podlaski2971225295:22
3Promień Mońki2968215385:34
4ŁKS 1926 Łomża2957183886:33
5Warmia Grajewo2957176662:31
6KS Michałowo28501621082:60
7Krypnianka Krypno29451431268:60
8Hetman Białystok28431341156:46
9Sparta 1951 Szepietowo29381221551:50
10Orzeł Kolno30361061453:70
11MOSP Białystok2931871445:56
12Cresovia Siemiatycze29286101342:66
13SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA2924731940:73
14Sparta Augustów2924731939:75
15WIGRY II SUWAŁKI S.A.2923722038:84
16MKS Mielnik2920622130:93
17Dąb Dąbrowa Białostocka2917522222:93

KEEZA KLASA OKRĘGOWA

Jasion Jasionówka3-5KS Śniadowo
Hetman Tykocin6-1Bocian Boćki
Tur II Bielsk Podlaski0-3Czarni Czarna Biał.
Korona Dobrzyniewo 1-2Unia Ciechanowiec
KS Grabówka4-0Kora Korycin
UM Krynki0-1Rudnia Zabłudów
Magnat Juchnowiec 0-1Puszcza Hajnówka
Narew Choroszcz2-1Pomorzanka Sejny
Orlęta Czyżew3-2Piast Białystok
 DRUMPUNWYGREPORBR
1KS GRABÓWKA2975243288:18
2CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA2964204565:22
3Puszcza Hajnówka2962195590:40
4KS Śniadowo2956182984:42
5LZS Krynki2951156862:33
6Piast Białystok29501621184:56
7Rudnia Zabłudów29431271041:43
8Hetman Tykocin29421331373:55
9Narew Choroszcz29411321457:65
10Pomorzanka Sejny29411181055:38
11Orlęta Czyżew29401241364:57
12Magnat Juchnowiec Kościelny29391161247:45
13UNIA CIECHANOWIEC29331031630:68
14Tur II Bielsk Podlaski29301001942:74
15UKS Konar Kora Korycin2928841735:85
16BOCIAN BOĆKI2924731943:81
17Korona Dobrzyniewo Duże2921632040:82
18JASION JASIONÓWKA299232416:112

KEEZA A KLASA GRUPA 1

Piłkawka Białystok1-3KS Sokoły
Pogoń Łapy4-0Kolejarz Czeremcha
Pionier Brańsk3-1Iskra Wyszki
Znicz Suraż1-2Iskra Narew
Żubr Drohiczyn2-2Husar Nurzec
Cresovia II Siemiatycze0-0GKS Gródek
 DRUMPUNWYGREPORBR
1MKS POGOŃ ŁAPY2053172184:22
2GKS GRÓDEK2152164170:12
3Kolejarz Czeremcha22341111042:46
4Cresovia II Siemiatycze223396747:46
5Pionier Brańsk2032102848:35
6Husar Nurzec2031101939:54
7ŻUBR DROHICZYN1931101855:40
8KS Sokoły2129921032:39
9Iskra Narew2126821139:57
10ISKRA WYSZKI2119541228:56
11KS TUROŚNIANKA Turośń Kościelna2019541134:42
12Znicz Suraż2015431325:60
13KS PIŁKAWKA BIAŁYSTOK2111321629:63

KEEZA A KLASA GRUPA 2

Biebrza Goniądz5-1Pogranicze Kuźnica Białostocka
Polonia Raczki1-2Pasja Kleosin
Sudovia Szudziałowo2-3Wissa II Szczuczyn
Supraślanka Supraśl2-2KS II Wasilków
Włókniarz Białystok1-1Jastrząb Knyszyn
GKS Stawiskirezygnacja
gości
Grab Janówka
 DRUMPUNWYGREPORBR
1GKS Stawiski1946151364:18
2PASJA KLEOSIN2142133545:37
3Biebrza Goniądz2040124459:26
4Wissa II Szczuczyn2038122652:45
5KOS 1984 RUTKI2032102855:45
6Polonia Raczki203194761:26
7JASTRZĄB KNYSZYN223194944:36
8KS Wasilków II202675834:34
9Włókniarz Białystok2123721233:58
10Pogranicze Kuźnica2022711234:52
11Supraślanka Supraśl2118531324:57
12GRAB JANÓWKA2016511425:63
13Sudovia Szudziałowo2015501531:64

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *