A klasa

Po piłkarskim weekendzie [WYNIKI I TABELE]

Fot. Leszek Magnuszewski – https://www.facebook.com/jastrzabknyszyn

Jak co tydzień, zapraszamy na podsumowanie wyników i ligowych tabel na Podlasiu od 3. ligi do A klasy!

3. LIGA

Polonia Warszawa0-2Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa3-1Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki7-1Znicz Biała Piska
Jagiellonia II Białystok1-2Unia Skierniewice
Olimpia Zambrów3-0KS Wasilków
Ursus Warszawa2-1Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Aleksandrów Łódzki1-1Concordia Elbląg
Broń Radom0-1Pelikan Łowicz
Huragan Morąg1-3GKS Wikielec
Lechia Tomaszów Mazowiecki0-4KS Kutno
Błonianka Błonie1-4RKS Radomsko
gol Kamila Zalewskiego (Olimpia) w meczu z KS-em Wasilków
1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki2968222567-30
2. Świt Nowy Dwór Mazowiecki2958184756-31
3. Legionovia Legionowo2952157748-36
4. Unia Skierniewice29491541055-39
5. Legia II Warszawa29461441153-40
6. Polonia Warszawa29451361046-35
7. Znicz Biała Piska2944128950-45
8. Jagiellonia II Białystok29441351153-45
9. KS Kutno29471451043-35
10. Pelikan Łowicz29431271042-39
11. Błonianka Błonie29431341257-43
12. GKS Wikielec28411251144-48
13. Sokół Aleksandrów Łódzki29401010942-28
14. Lechia Tomaszów Mazowiecki29401241341-58
15. Ursus Warszawa28401241242-39
16. RKS Radomsko29381081143-40
17. Broń Radom29361061331-41
18. Concordia Elbląg2933891232-39
19. Olimpia Zambrów2928841742-54
20. Ruch Wysokie Mazowieckie29224101526-59
21. Huragan Morąg29193101631-59
22. KS Wasilków2914422320-81
Tabela: 90minut.pl

KEEZA 4. LIGA

KS Michałowo3-5Hetman Białystok
Warmia Grajewo6-0Wigry II Suwałki
Cresovia Siemiatycze1-3MKS Mielnik
MOSP Białystok1-3Sparta 1951 Szepietowo
Orzeł Kolno4-0Dąb Dąbrowa Białostocka
Promień Mońki2-1ŁKS 1926 Łomża
Sokół 1946 Sokółka1-3Tur Bielsk Podlaski
Wissa Szczuczyn1-0Sparta Augustów
1. Tur Bielsk Podlaski2565205090-18
2. Wissa Szczuczyn2663203373-27
3. Promień Mońki2662195280-31
4. ŁKS 1926 Łomża2553172676-27
5. Warmia Grajewo2548146549-26
6. Hetman Białystok26391231153-45
7. KS Michałowo2338122958-55
8. Krypnianka Krypno25351121254-59
9. Orzeł Kolno2632951247-63
10. Sparta 1951 Szepietowo25321021344-43
11. MOSP Białystok2524661338-48
12. Sokół 1946 Sokółka2524731537-62
13. Cresovia Siemiatycze25224101137-56
14. Wigry II Suwałki2620621836-78
15. Sparta Augustów2620621832-69
16. MKS Mielnik2620621828-71
17. Dąb Dąbrowa Białostocka2517521819-73
Tabela: 90minut.pl
Tur wygrał z Sokołem w strugach deszczu. (Fot. Tur Bielsk Podlaski – facebook)

KEEZA KLASA OKRĘGOWA

Jasion Jasionówka0-2Orlęta Czyżew
Korona Dobrzyniewo Duże6-0Bocian Boćki
KS Grabówka3-0Tur II Bielsk Podlaski
KS Śniadowo4-0Hetman Tykocin
UM Krynki2-0Czarni Czarna Białostocka
Magnat Juchnowiec Kościelny0-1Unia Ciechanowiec
Narew Choroszcz5-0Kora Korycin
Piast Białystok4-1Rudnia Zabłudów
Pomorzanka Sejny2-2Puszcza Hajnówka
1. KS Grabówka2465212178-14
2. Puszcza Hajnówka2453165380-27
3. Czarni Czarna Białostocka2346144548-21
4. KS Śniadowo2444142869-36
5. UM Krynki2442126649-27
6. Magnat Juchnowiec Kościelny2539116845-39
7. Piast Białystok24381221064-52
8. Orlęta Czyżew24361131053-43
9. Rudnia Zabłudów2436106835-33
10. Pomorzanka Sejny243497848-31
11. Hetman Tykocin24321021255-48
12. Narew Choroszcz2329921245-53
13. Tur II Bielsk Podlaski2427901535-59
14. Unia Ciechanowiec2427831326-57
15. Kora Korycin2422641429-70
16. Korona Dobrzyniewo Duże2421631537-61
17. Bocian Boćki2417521730-67
18. Jasion Jasionówka259232011-99
Tabela: 90minut.pl

KEEZA A KLASA GRUPA 1

Iskra Narew1-3GKS Gródek
Iskra Wyszki3-3Cresovia II Siemiatycze
Kolejarz Czeremcha4-1Żubr Drohiczyn
Piłkawka BiałystokPRZEŁ.Znicz Suraż
Turośnianka Turośń Kościelna0-1Pionier Brańsk
KS Sokoły1-1Pogoń Łapy
1. GKS Gródek1845143164-12
2. Pogoń Łapy1641132170-18
3. Kolejarz Czeremcha1831101735-29
4. Husar Nurzec1630100633-39
5. Pionier Brańsk162682636-28
6. Cresovia II Siemiatycze182574739-41
7. Żubr Drohiczyn162480843-35
8. Iskra Narew172372831-44
9. KS Sokoły1820621025-37
10. Turośnianka Turośń Kościelna171954833-36
11. Iskra Wyszki171644924-45
12. Piłkawka Białystok178221322-52
13. Znicz Suraż168221217-56
Tabela: 90minut.pl
Kibice podążyli za Turośnianką do Białegostoku. To tam KST rozgrywa obecnie mecze jako gospodarz. (Fot. KS Turośninanka – facebook)

KEEZA A KLASA GRUPA 2

GKS Stawiski3-0KS II Wasilków
Jastrząb Knyszyn0-1Biebrza Goniądz
Kos 1984 RutkiPRZEŁ.Grab Janówka
Wissa II Szczuczyn2-0Włókniarz Białystok
Pogranicze Kuźnica Białostocka0-4Supraślanka Supraśl
Polonia Raczki8-0Sudovia Szudziałowo
1. GKS Stawiski1740131353-16
2. Pasja Kleosin1733103437-32
3. Biebrza Goniądz163093443-24
4. Kos 1984 Rutki162992545-32
5. Wissa II Szczuczyn172992642-42
6. Polonia Raczki162783553-17
7. Jastrząb Knyszyn182783737-28
8. KS II Wasilków172473731-27
9. Włókniarz Białystok1716511125-52
10. Pogranicze Kuźnica Białostocka1615501124-40
11. Sudovia Szudziałowo1615501126-53
12. Supraślanka Supraśl1714421119-47
13. Grab Janówka1613411123-48
Tabela: 90minut.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *