Podlaska Piłka

4 liga

Kolejne potknięcie Puszczy, MKS Mielnik odetchnął. Sobota w podlaskiej piłce

Za nami piłkarska sobota. Nie zabrakło ciekawych rozstrzygnięć, które komplikują sytuację niektórych zespołów.

W trzeciej lidze trzy punkty zdobyła Olimpia, która wygrała w derbach województwa podlaskiego z KS-em Wasilków 3:0. Dwa kolejne trafienia w sezonie zaliczył Kamil Zalewski, jedno dorzucił Daniel Kraska.

Ursus Warszawa był dziś lepszy od Ruchu Wysokie Mazowieckie i wygrał 2:1. Jednego z goli dla Ursusa zdobył…Michał Grochowski z Ruchu, który zaskoczył swojego bramkarza strzałem do własnej bramki.

Mecz przegrała też Jagiellonia II, 2:1 pokonała ją Unia Skierniewice.

Tabela 3.ligi (90minut.pl)

W 4.lidze rumieńców nabiera walka o utrzymanie. Rozstrzygnięcia, które padły, sprawiły, że między przedostatnią a 11.w tabeli drużyną są tylko 4 punkty różnicy. Najwięcej skorzystał po sobotnich meczach MKS Mielnik. Wygrana 3:1 w derbach z Cresovią daje szanse zespołowi z Mielnika na utrzymanie w lidze. Również walczące o awans: Dąb, Wigry, MOSP, Sparta AugustówAugustów nie zdobyły nawet punktu i ugrzęzły w dolnej części ligowej tabeli.

Kolejne potknięcie zaliczyła Puszcza, która jesienią była murowanym kandydatem do awansu. Teraz musi oglądać się na innych, głównie rywali z Czarnej Białostockiej. Puszcza zgubiła punkty w Sejnach, remisując z Pomorzanką 2:2.

Wszystkie sobotnie wyniki znajdziecie poniżej.

(Unia Ciechanowiec w piątek wygrała z Magnatem Juchnowiec 1:0)

Źródło:www.90minut.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.