3 liga

3. LIGA – Olimpia odzyskuje nadzieje, Ruch – chyba je stracił [WYNIKI I TABELA]

Wszyscy podlascy trzecioligowcy w sobotę rozgrywali swoje mecze w ramach 24. kolejki 3. ligi pierwszej grupy. Dwa zespoły wygrały, dwa musiały uznać wyższość przeciwnika.

Przegrała Jagiellonia II – 1:2 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Przegrał też Ruch Wysokie Mazowieckie, tracąc chyba nadzieje na utrzymanie się w 3. lidze. RKS Radomsko był znacznie mocniejszy i wygrał aż 4:0. Ruch w tabeli traci do miejsca dającego utrzymanie aż 12 punktów.

Cały mecz do obejrzenia poniżej.

Ważne trzy punkty zdobyła Olimpia Zambrów. Podopieczni Tomasza Kulhawika wygrali 4:2 z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Lepiej zaczęli ten mecz goście, którzy w 25. minucie wyszli na prowadzenie. Przed przerwą ważnego gola strzelił lider zespołu z Zambrowa Kamil Zalewski i można było myśleć o korzystnym wyniku po przerwie. Tak się stało, ale najpierw to ponownie goście wyszli na prowadzenie (gol padł w 62. minucie). Najwięcej emocji było w końcówce. Najpierw, w 80. minucie wyrównał na 2:2 Daniel Kraska, za cztery minuty ponownie pokonał bramkarza gości i Olimpia prowadziła 3:2. Wynik na 4:2 ustalił Kamil Zalewski.

TA FIRMA POMOŻE TWOJEMU KLUBOWI! ODDA MU CZĘŚĆ PIENIĘDZY, KTÓRE ZAPŁACISZ ZA POMPY CIEPŁA CZY FOTOWOLTAIKĘ! TY OTRZYMASZ RABAT 5%!

Olimpia złapała kontakt z zespołami, które są w tabeli wyżej i może realnie myśleć o walce o pozostanie w 3. lidze. Nie dziwi więc duża radość zawodników i sztabu po meczu.

Trzy punkty zdobył też KS Wasilków, pokonując przedostatni w tabeli Huragan Morąg 2:0 po golach Grzegorza Makala i Jakuba Jakimiuka.