Podlaska Piłka

A klasa

Klub z A klasy będzie miał nowy stadion! Dwa boiska, basen, trybuny

Na mapie województwa podlaskiego już niedługo pojawi się całkowicie nowy obiekt sportowy. Samorząd dostał już na niego dofinansowanie. Plany są bardzo ambitne!

Chodzi o obiekt w Supraślu, na którym mecze rozgrywa Supraślanka. Inwestycja została dofinansowana w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w kwocie 1 miliona złotych.

PIENIĄDZE DLA TWOJEGO KLUBU – INFORMACJA NA BANERZE

Zakres prac, jakie mają zostać wykonane w ramach inwestycji, robi naprawdę duże wrażenie. W Supraślu powstanie basen, sauny, dwa boiska piłkarskie (naturalne i sztuczne). Oto szczegółowy zakres prac, jakie będą wykonane (wyciąg z ogłoszenia o przetargu). Te ważniejsze pogrubiliśmy.

Przedmiotem realizacji projektu dofinansowanego w ramach UE jest budowa budynku klubowo – szatniowego z salą wielofunkcyjną i zapleczem gastronomicznym oraz zapleczem spa (sauny, basen, szatnie, sala fitness) z miejscami noclegowymi wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną; budowa boisk (boiska treningowego o nawierzchni ze sztucznej trawy, boiska piłkarskiego o nawierzchni z trawy naturalnej, dwóch kortów tenisowych o nawierzchni ze sztucznej trawy) wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną (odwodnieniem i oświetleniem) i trybunami; budowa doziemnej instalacji oświetleniowej i elektrycznej nn, doziemnej instalacji kanalizacji sanitarnej i deszczowej, przyłącza wodociągowego; rozbiórka istniejącego budynku szatniowego oraz istniejącej infrastruktury sportowej stadionu piłkarsko-lekkoatletycznego; demontaż fragmentu istniejącej sieci elektrycznej i sanitarnej w Supraślu przy ul. Konarskiego, na działkach nr ewid. 1308/2, 1308/3, 1308/4, 1308/5, 1308/6, 1308/7, 1308/8 w Supraślu oraz budowa przedłużenia ul. Ogrodowej do ul. Konarskiego , na dz. nr ew. gruntu 1308/1, 563 (pas drogowy ul. Konarskiego), 1312 (pas drogowy ul. Ogrodowej).

(+48) 668 070 569
biuro@emeralld.pl

Zamawiający w ramach niniejszego postępowania przewiduje wykonanie: ETAP I – wykonanie elementów zagospodarowania terenu oraz części budynku klubowo-szatniowego: – budowa infrastruktury sportowej – budowa boisk (boiska treningowego o nawierzchni ze sztucznej trawy, boiska piłkarskiego o nawierzchni z trawy naturalnej, dwóch kortów tenisowych o nawierzchni ze sztucznej trawy) wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną (odwodnieniem i oświetleniem); – budowa infrastruktury technicznej (uzbrojenia podziemnego) – budowa doziemnej instalacji oświetleniowej i elektrycznej nn., doziemnej instalacji kanalizacji sanitarnej i deszczowej, przyłącza wodociągowego; – budowa części budynku klubowo-szatniowego z salą wielofunkcyjną w zakresie zaplecza klubowego i szatni dla zawodników; – budowa nawierzchni utwardzonych (chodników i dojazdów); – rozbiórka istniejącego budynku szatniowego oraz istniejącej infrastruktury sportowej stadionu piłkarsko – lekkoatletycznego; – demontaż fragmentu istniejącej sieci elektrycznej i kanalizacji sanitarnej;

RENOWACJE BOISK NATURALNYCH I SZTUCZNYCH

II ETAP – budowa części budynku klubowo-szatniowego w zakresie zaplecza klubowego; Część budynku objęta pierwszym i drugim etapem realizacji usytuowana jest wzdłuż ul. Konarskiego. Budynek wolnostojący, jednokondygnacyjny z częściowo nieużytkowym poddaszem bez podpiwniczenia, dach dwuspadowy. Budynek przeznaczony jest na potrzeby miejskiego klubu piłkarskiego (funkcja klubowa z kompleksem szatniowym oraz salami ćwiczeń, sanitariatami oraz pomieszczeniem pierwszej pomocy). Część klubowa posiada wejście od strony ul. Konarskiego. Funkcja użytkowa znajduje się na parterze budynku oraz w części poddasza. Pozostała część poddasza pozostaje nieużytkowa do zagospodarowania w kolejnych etapach realizacji inwestycji. Wejście główne do budynku zlokalizowane od strony ul. Konarskiego, od strony boisk zlokalizowano wejścia gospodarcze oraz wejścia do części dla zawodników. W budynku znajdują się pomieszczenia klubowe z szatniami, salami ćwiczeń i sanitariatami oraz pomieszczenia techniczne (kotłownia i rozdzielnia elektryczna). I etap Powierzchnia zabudowy – 248,50 m2 Powierzchnia użytkowa – 206,80m2 Kubatura budynku – 1790,00 m3 II etap Powierzchnia zabudowy – 114,60 m2 Powierzchnia użytkowa – 357,80m2 Kubatura budynku – 920,00 m3 Razem I i II etap Powierzchnia zabudowy – 363,10 m2 Powierzchnia użytkowa – 564,60 m2 Kubatura budynku – 2710,00 m3 Szczegółowy opis branży architektonicznej, konstrukcyjnej, elektrycznej i sanitarnej znajduje się w projekcie architektoniczno-budowlanym oraz projektach wykonawczych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.