Inne podwórka premium

Jest kasa dla klubów od lokalnej firmy. Jak dostać pieniądze? Przeczytaj

Ta oferta jest naprawdę wyjątkowa. Dbając o środowisko, czyli zakładając instalację fotowoltaiczną, wykonawca wpłaci pieniądze na konto klubu piłkarskiego, który wskażesz. Przeczytaj, jak to działa!

Kilka słów od pomysłodawców tej innowacyjnej inicjatywy.

Firma Falcon Energy wspiera czynnie lokalne inicjatywy. Naszej załodze nie jest obce środowisko piłkarskie i dlatego postanowiliśmy wspomóc społeczność piłki nożnej naszą akcją skierowaną do wszystkich kibiców swoich lokalnych klubów z województwa podlaskiego. Wspólnie dbajmy o środowisko piłkarskie polecając produkty naszej firmy, (instalacje PV, pompy ciepła, kolektory słoneczne) które wpłyną na ochronę środowiska ekologicznego.

Każda osoba która posłuży się przed otrzymaniem oferty czy podpisaniem umowy specjalnie utworzonym w porozumieniu z klubem hashtagiem/hasłem, wpłynie na zasilenie konta swojego ulubionego klubu w postaci 3% wartości umowy netto.

Dodatkowo my, jako miejscowa firma, obdarujemy taką osobę 5% rabatem za chęć wspierania lokalnej inicjatywy. Akcja ta jest skierowana do wszystkich stowarzyszeń/fundacji/organizacji działających na terenie województwa Podlaskiego.

Po więcej informacji zachęcamy kluby/organizacje, do zgłoszenia się poprzez adres mailowy: biuro@falconenergy.pl poprzez komunikator FB lub telefonicznie 570 112 816. Wspierając lokalne inicjatywy pozytywnie wpłyniemy na nasze środowisko.

O szczegółach rozmawiamy z Pawłem Sokołem, prezesem zarządu firmy Falcon Energy.

Jakie usługi Waszej firmy obejmuje oferta, którą przedstawiliście?

Oferta obejmuje flagowe produkty naszej firmy czyli instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła oraz kolektory słoneczne.

Czy potrzeba dużo formalności, żeby najpierw skorzystać z waszych usług, a później – żeby klub piłkarski otrzymał 3% od was? Z jakimi dodatkowymi obowiązkami wiąże się to dla klienta i czy w ogóle z jakimiś?

– Jedyną rzeczą jaką klient musi wykonać podczas rozmów/audytu z naszą firmą to wskazanie w formularzu lub przy podpisywaniu umowy, który klub/ organizację chce wesprzeć i tylko tyle. My zajmiemy się całą resztą. Co najważniejsze klient będzie miał możliwość weryfikacji czy wszystko przebiegło zgodnie z założeniami i czy klub/organizacja została zasilona odpowiednia kwotą.

Kto powinien poważnie zastanowić się nad instalacją pomp ciepła czy fotowoltaiki, ile można na tym zaoszczędzić?

– Tak naprawdę prawie każdy z nas. Właściciele domów mieszkalnych, rolnicy, przedsiębiorcy każdy może znacząco lub prawie całkowicie zmniejszyć opłaty za energię elektryczną lub zastąpić węgiel drzewo energią wytworzoną z pomp ciepła. Idealnym połączeniem szczególnie w nowym budownictwie jest zastosowanie paneli fotowoltaicznych wraz z pompą ciepła. Energia wytworzona latem może zostać odebrana na poczet pompy ciepła dzięki czemu nie ponosimy znacznych kosztów za ogrzewanie domu co wpływa na jeszcze szybszą stopę zwrotu inwestycji.

Jakie są ograniczenia dla klubów w związku z otrzymaniem pieniędzy od waszej firmy? Na co mogą je wykorzystać?

– Pieniądze otrzymane od naszej firmy kluby mogą wydawać wg własnego uznania na cele statutowe np. opłata dojazdów, renowacje boiska, zakup sprzętu itp. itd.

Jaka jest rola klubu piłkarskiego w tym procesie?

– Klub po podpisaniu odpowiednich dokumentów z naszą firmą, korzystając z dostępnych im możliwości przekazuje informację do swoich fanów, którzy decydując się na nasze produkty aktywnie wspomagają jego zarządzanie.

Kiedy klub otrzyma pieniądze?

– Każdy klub/organizacja otrzyma pieniądze do 7 dni od końcowego rozliczenia za inwestycje z klientem przelewem na konto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.