4 liga A klasa

KS Sokoły na Instagramie, Wissa na Patronite

Podlaskie kluby coraz aktywniej działają w social mediach i coraz sprawniej się w nich poruszają.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy wiele klubów z podlaskich lig utworzyło lub wznowiło prowadzenie profili na facebooku. Kilka postanowiło promować się także na instagramie, zakładając tam swoje profile. Właściwie zostało już tylko kilka klubów, o bieżącym funkcjonowaniu których nie dowiemy się z sieci.

Ostatnio nowy pomysł na promocję i zbieranie pieniędzy na klub realizuje Wissa Szczuczyn. Klub postanowił założyć profil na Patronite, czyli stronie, za pośrednictwem której możecie również wspierać bloga podlaskapilka.pl, a także wiele innych internetowych twórców.

Dzięki Państwa wpłatom o określonych kwotach, które będą na stornie staną się Państwo nie tylko Patronem klubu, ale również otrzymacie dodatkowe udogodnienia od klubu (darmowa reklama, wywiady, specjalne podziękowania itd.)Naszymi pierwszymi celami jest ubiór wszystkich zawodników od najmłodszych do najstarszych w klubowe bluzy i koszulki polo.” – informują przedstawiciele Wissy.

Szczegóły mamy poznać niedługo.

Od kilku dni możemy śledzić klubowe życie KS-u Sokoły. Klub założył profil na instagramie. Na profilu, który możecie śledzić klikając w link, pojawiły się już pierwsze wpisy.

Jeśli chcesz mieć dostęp do treści PREMIUM na blogu podlaskapilka.pl, wesprzyj bloga – wystarczy kilka złotych miesięcznie. KLIKNIJ W BANER I SPRAWDŹ.

BEZPŁATNE BADANIE BOISKA! SKONTAKTUJ SIĘ:

668 070 569

biuro@emeralld.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *