A klasa

Zawodnik Pogranicza z porażeniem wszystkich kończyn! POMÓŻMY!

Dwudziestoletni Kamil Maksimczyk w styczniu uległ bardzo poważnemu wypadkowi, który okazał się tragiczny w skutkach. Kamil ma porażenie rąk i nóg.

Kamil był zawodnikiem Pogranicza Kuźnica, a piłka nożna jest jego wielką pasją. Niestety, piłkarską przygodę przerwał tragiczny wypadek komunikacyjny, do którego doszło 4 stycznia tego roku. Kamil odniósł bardzo poważne obrażenia i jest obecnie sparaliżowany.

Żeby z tego wyjść, potrzebna jest długa i mozolna rehabilitacja, ale rodziny Kamila na nią nie stać. Dlatego potrzebna jest nasza pomoc!

Wszystkich kibiców piłki nożnej oraz ludzi dobrej woli prosimy o wpłatę dowolnej kwoty na rehabilitację Kamila na rachunek Fundacja Moc Pomocy, której jest podopiecznym nr:
16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 z dopiskiem Kamil Maksimczyk.
Prosimy również o udostępnienie informacji, niech nasz wspólny świat piłkarski pokaże że potrafimy nie tylko kopać piłkę a przede wszystkim pomagać i solidaryzować się w ciężkich momentach.
” – zachęca jeden z organizatorów zbiórki.

Prosimy o skopiowanie tego linku i wstawienie na swojej tablicy w social mediach! Niech o Kamilu dowie się jak najwięcej osób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *