Futsal

Zmiany w Komisji Futsalu i Piłki Plażowej Podlaskiego ZPN-u

W skład Komisji Futsalu i Piłki Plażowej Podlaskiego Związku Piłki Nożnej wszedł Tomasz Koniczek – prezes pierwszoligowego Futbalo Białystok.

Na początku roku Tomasz Koniczek zaprezentował strategię rozwoju futsalu w naszym województwie. Wtedy jednak nie znalazła ona uznania wśród władz związkowych. Teraz postulaty i pomysły z tej strategii mają zostać zrealizowane. Przynajmniej częściowo.

Oczywiście funkcja członka Komisji jest tylko malutkim trybikiem w dużej maszynie, ale nasz Prezes stawia sobie ambitne cele i zapowiada aktywną pracę na rzecz rozwoju i promocji futsalu, do czego chce przekonać także innych działaczy z regionu. Spora cześć planowanych działań opierać się będzie o strategię, którą mieliśmy okazję zaprezentować na początku minionego roku.” – napisano na profilu Futbalo Białystok.

Z kolei Tomasz Koniczek na swoim profilu napisał:

“Postaram się aby Futsal na Podlasiu stał się rozpoznawalny i przede wszystkim rozumiany. Dziękuje za możliwość działania na rzecz tej pięknej dyscypliny sportu!”

W skład tego związkowego organu wchodzą teraz: Wacław Rekść (Przewodniczący), Arkadiusz Studniarek, Jacek Dąbrowski, Przemysław Gontar, Mariusz Gałczyk, Rafał Niewiarowski i właśnie Tomasz Koniczek.

Tomasz Koniczek na zdjęciu ze Sławomirem Kopczewskim, Prezesem Podlaskiego ZPN-u

REKLAMA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *