3 liga

Znamy nazwisko nowego trenera Olimpii

Nowy zarząd Olimpii podjął decyzję dotyczącą wyboru nowego trenera Olimpii.

Funkcję tę, po uzgodnieniu warunków, powierzono powtórnie Tomaszowi Kulhawikowi.

Oprócz tego podjęto decyzję o wzmocnieniu sztabu szkoleniowego o asystenta trenera, którym został miejscowy trener Arkadiusz Sawicki, a także analitykiem i firmą zajmującą się przygotowaniem fizycznym zawodników.

Wszystkie te działania spowodowane są ogromnym dążeniem do utrzymania zespołu na poziomie trzeciej ligi. Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak w trudnej sytuacji obecnie znajduje się drużyna. Jako Zarząd nie możemy godzić się na degradację zespołu w połowie rozgrywek. Pozostały przecież jeszcze do rozegrania trzy mecze rundy zasadniczej, a potem jeszcze trzynaście spotkań rundy finałowej. Wszystko może się wydarzyć. Jesteśmy pełni wiary i nadziei, że nasi zawodnicy i sztab szkoleniowy sprostają zadaniu, że zostaną zapamiętani w naszym mieście jako ci, którzy wybawili klub z tak wielkich tarapatów powiedział po ostatnim posiedzeniu Zarządu nowo wybrany na wiceprezesa klubu Zbigniew Dowlaszewicz.

W klubie odbyło się już spotkanie trenera Tomasza Kulhawika z zawodnikami, gdzie w obecności dyrektora klubu Zbigniewa Stańczyka, a także członków Zarządu Zbigniewa Dowlaszewicza i Arkadiusza Sawickiego wyjaśniono wszelkie sporne kwestie oraz nakreślono zadania i cele na rundę wiosenną obecnego sezonu.

Aktualnie trwają już poszukiwania nowych zawodników, którzy mogliby wzmocnić kadrę w utrzymaniu zespołu na poziomie III ligi, a nawet prowadzone są rozmowy z potencjalnymi zawodnikami. Wznowienie treningów zaplanowano na 11 stycznia 2021 roku.

Źródło: zambrowiacy.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.