Okręgówka

“Jesteśmy w stanie się utrzymać” – Unia stawia cel na ten sezon

W piątek odbyło się spotkanie zarządu Unii Ciechanowiec z trenerem Mariuszem Jurkiem. Podczas spotkania podsumowano rundę jesienną i przedstawiono cel na wiosnę.

Jak informują na facebooku władze Unii, klub jest organizacyjnie i finansowo gotowy, by pozostać klasie okręgowej.

Organizacyjnie jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do kolejnych miesięcy. Największe wyzwanie to podniesienie jakości sportowej naszej drużyny. Trener celnie zdefiniował problemy i wyzwania jakie stoją przed naszą drużyną, obgadaliśmy co można zrobić, żeby sprostać tym wyzwaniom. W tym procesie kluczowa będzie rola naszych zawodników, z którymi wkrótce się spotkamy i przedstawimy nasz wspólny pomysł na rundę wiosenną” – czytamy w komunikacie.

Fot. facebook Unii Ciechanowiec

Zarząd i trener są zgodni, że drużyna potrzebuje jednak 2-3 wzmocnień, żeby osiągnąć cel, jaki stoi przed zawodnikami w rundzie wiosennej.

Pierwszy i najważniejszy cel na 2021 rok to utrzymanie drużyny w Klasie Okręgowej. Cel trudny, ale uważamy że w tym składzie osobowym, z tymi zawodnikami i po 2-3 wzmocnieniach jesteśmy w stanie to osiągnąć” – twierdzą Patryk Fiedoruk i Przemysław Piotrowski z zarządu klubu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *