Okręgówka

KS Grabówkę chwalą nie tylko za ich grę

Klub Sportowy Grabówka jest liderem “Keeza” klasy okręgowej, ale na szacunek u rywali zapracowali sobie nie tylko wynikami meczów i poziomem gry. Jest coś jeszcze.

Przez większość rundy jesiennej na prowadzeniu w tabeli była Puszcza Hajnówka, ale w ostatnich meczach zaczęła gubić punkty, w przeciwieństwie do KS-u Grabówka, który rozpędzał się z kolejki na kolejkę i zyskał aż pięciopunktową przewagę nad Puszczą.

Wyniki meczów to jedno, sytuacja w tabeli to drugie, a postawa piłkarzy z podbiałostockiej miejscowości to trzecie. Po ostatnim meczu z Unią Ciechanowiec (4:0 dla Grabówki), zawodnicy z Ciechanowca bardzo przychylnie wypowiedzieli się o swoim przeciwniku.

KS Grabówka to najlepsza drużyna z jaką graliśmy w tej lidze, i zasłużenie są liderem, i pewnie kroczą po awans do 4. ligi. Ponadto możemy powiedzieć, że chłopaki grają bardzo fair i w takich boiskowych relacjach był to jeden z przyjemniejszych meczów.

Fanpage unii ciechanowiec

To bardzo istotne na tym poziomie, na którym bardzo często dochodzi do nieprzyjemnych zachowań na boisku, a po meczu do wyjaśniania tych sporów w internecie. Do mnie również docierają głosy, że z piłkarzami lidera okręgówki “nie ma problemu”, a mecze przebiegają przeważnie bez sytuacji, powiedzmy, mocno spornych. Mam nadzieję, że to zdanie podzielają inne kluby!

A wracając do boiska, poniżej zobaczycie bramki z meczu KS Grabówka – Unia Ciechanowiec.

Fot. www.facebook.com/ksgrabowka/?ref=page_internal

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *