3 liga 4 liga

Podsumowanie weekendu-od 3. ligi do A klasy [WYNIKI I TABELE]

Jak zwykle – wyniki meczów weekendowych i tabele ligowe do zobaczenia niżej!

3 liga

Jagiellonia II Białystok1-1Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki1-4RKS Radomsko
GKS Wikielec0-0Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz2-1Olimpia Zambrów
Błonianka Błonie0-2KS Kutno
Pogoń Grodzisk Mazowiecki1-0Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki4-3Huragan Morąg
Concordia Elbląg0-1Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo1-2Znicz Biała Piska
Ursus Warszawa1-0Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom1-1KS Wasilków
1GKS Pogoń Grodzisk Maz.92170218:6
2MKS Świt Nowy Dwór Maz.92062122:9
3Sokół Aleksandrów91853115:5
4KS KUTNO91752215:8
5KS Legionovia91752210:6
6POLONIA WARSZAWA S.A.91752219:10
7PELIKAN Łowicz91543214:12
8KS LECHIA 1923 TOMASZÓW MAZ. SA91550416:19
9Legia II Warszawa S.A.91442318:15
10RKS Radomsko81233212:12
11MLKS Znicz Biała Piska91233315:16
12Jagiellonia II Białystok SSA8113238:11
13GKS LZS Wikielec91132417:22
14UNIA SKIERNIEWICE SP. Z.O.O.81031412:11
15KS Błonianka Błonie91031520:17
16KS Ursus W-wa91031513:14
17Olimpia Zambrów9930616:15
18RKP 1926 Broń Radom992348:16
19MKS Kaczkan Huragan Morąg9721613:20
20MMKS Concordia Elbląg972168:17
21RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE661328:12
22KS Wasilków910183:27

4 liga

Sokół 1946 Sokółka3-0Sparta Augustów
Promień Mońki3-3Tur Bielsk Podlaski
Orzeł Kolno2-2ŁKS 1926 Łomża
MOSP Białystok1-1Dąb Dąbrowa Białostocka
Cresovia Siemiatycze1-2Sparta 1951 Szepietowo
Warmia Grajewo5-0MKS Mielnik
KS Michałowo6-4Wigry II Suwałki
Krypnianka Krypno5-1Hetman Białystok
1Tur Bielsk Podlaski102891045:7
2Wissa Szczuczyn102581130:9
3KS Michałowo102480233:17
4Promień Mońki112163236:17
5Warmia Grajewo102062221:9
6Krypnianka Krypno101860424:21
7ŁKS 1926 Łomża101752321:14
8Hetman Białystok111651524:24
9SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA111651521:24
10MKS Mielnik111240712:30
11Orzeł Kolno111132622:28
12Cresovia Siemiatycze101031619:25
13Sparta 1951 Szepietowo10930713:23
14MOSP Białystok10822614:16
15WIGRY II SUWAŁKI S.A.11721817:39
16Dąb Dąbrowa Białostocka1072178:33
17Sparta Augustów1062089:33

Klasa okręgowa

Pomorzanka Sejny1-1Bocian Boćki
Piast Białystok3-7Puszcza Hajnówka
Orlęta Czyżew3-0Rudnia Zabłudów
Narew Choroszcz5-1Jasion Jasionówka
Magnat Juchnowiec Kościelny5-0Kora Korycin
UM Krynki6-1Unia Ciechanowiec
KS Śniadowo2-3Czarni Czarna Białostocka
KS Grabówka7-1Hetman Tykocin
Korona Dobrzyniewo Duże3-5Tur II Bielsk Podlaski
1Puszcza Hajnówka1133110056:9
2KS GRABÓWKA1030100042:5
3CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA112473126:7
4Orlęta Czyżew112271330:13
5Pomorzanka Sejny111853327:13
6Magnat Juchnowiec Kościelny101752318:18
7Rudnia Zabłudów111752417:15
8LZS Krynki111752421:15
9Piast Białystok101550527:24
10Narew Choroszcz111550619:31
11Hetman Tykocin111341624:27
12BOCIAN BOĆKI111341617:26
13KS Śniadowo101240621:20
14Tur II Bielsk Podlaski11930812:29
15UNIA CIECHANOWIEC11930811:31
16Korona Dobrzyniewo Duże10930716:27
17UKS Konar Kora Korycin10721713:34
18JASION JASIONÓWKA11000115:58

A klasa grupa 1

KS Sokoły2-1Pionier Brańsk
Turośnianka Turośń Kościelna3-4Znicz Suraż
Piłkawka Białystokprzeł.Żubr Drohiczyn
Kolejarz Czeremcha5-2Cresovia II Siemiatycze
Iskra Wyszki0-2GKS Gródek
Iskra Narew5-0Husar Nurzec
1MKS POGOŃ ŁAPY61550127:9
2GKS GRÓDEK71233114:6
3Iskra Narew61132112:7
4Kolejarz Czeremcha61031213:9
5Cresovia II Siemiatycze71031315:21
6KS Sokoły71031310:9
7ŻUBR DROHICZYN5930215:8
8Husar Nurzec7930413:21
9ISKRA WYSZKI682227:7
10KS TUROŚNIANKA Turośń Kościelna7822317:18
11Pionier Brańsk6822213:15
12Znicz Suraż6411410:23
13KS PIŁKAWKA BIAŁYSTOK610154:17

A klasa grupa 2

Sudovia Szudziałowo0-1Biebrza Goniądz
Polonia Raczki1-2Supraślanka Supraśl
Pasja Kleosin1-5Włókniarz Białystok
Wissa II Szczuczyn3-4GKS Stawiski
Kos 1984 Rutki2-1Jastrząb Knyszyn
Grab Janówka2-2KS II Wasilków
1GKS Stawiski61860023:4
2Biebrza Goniądz61341117:7
3KOS 1984 RUTKI71240324:17
4JASTRZĄB KNYSZYN71132212:9
5Polonia Raczki61031218:6
6Wissa II Szczuczyn71031319:23
7KS Wasilków II782237:13
8PASJA KLEOSIN7822313:19
9GRAB JANÓWKA7721410:18
10Włókniarz Białystok6721311:17
11Supraślanka Supraśl672137:14
12Sudovia Szudziałowo662047:13
13Pogranicze Kuźnica631057:15

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *