4 liga A klasa

Wyniki i tabele – od 3. ligi do A klasy

Zapraszamy na przegląd wekendowych wyników i tabel ligowych po kolejnej serii gier od 3. ligi do A klasy!

3 liga

RKS Radomsko0-4Polonia Warszawa
Jagiellonia II Białystok5.12Ruch Wysokie Mazowieckie
Lechia Tomaszów Mazowiecki1-0Olimpia Zambrów
GKS Wikielec2-0KS Kutno
Unia Skierniewice4-2Pelikan Łowicz
Błonianka Błonie2-3Huragan Morąg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki4-0Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki0-1Znicz Biała Piska
Concordia Elbląg0-3Sokół Aleksandrów Łódzki
Legionovia Legionowo2-0KS Wasilków
Ursus Warszawa0-2Broń Radom
1Sokół Aleksandrów71752015:4
2KS Legionovia7165119:4
3GKS Pogoń Grodzisk Maz.71550215:5
4MKS Świt Nowy Dwór Maz.71442115:6
5POLONIA WARSZAWA S.A.61240211:5
6PELIKAN Łowicz71233112:9
7KS LECHIA 1923 TOMASZÓW MAZ. SA71240311:14
8Legia II Warszawa S.A.71132217:12
9KS KUTNO71132211:8
10KS Błonianka Błonie71031320:14
11Jagiellonia II Białystok SSA6103127:7
12GKS LZS Wikielec71031316:18
13MLKS Znicz Biała Piska7822312:14
14RKP 1926 Broń Radom782236:11
15UNIA SKIERNIEWICE SP. Z.O.O.6721311:10
16MKS Kaczkan Huragan Morąg772149:14
17RKS Radomsko661325:11
18MMKS Concordia Elbląg762057:15
19Olimpia Zambrów7620511:12
20RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE341114:5
21KS Ursus W-wa7411510:14
22KS Wasilków700072:24

4 liga

Wissa Szczuczyn0-4Tur Bielsk Podlaski
Sokół 1946 Sokółka0-1ŁKS 1926 Łomża
Promień Mońki7-0Dąb Dąbrowa Białostocka
Orzeł Kolno3-1Sparta 1951 Szepietowo
MOSP Białystok4-0MKS Mielnik
Cresovia Siemiatycze3-0Wigry II Suwałki
Warmia Grajewo2-1Hetman Białystok
KS Michałowo2-0Krypnianka Krypno
1Tur Bielsk Podlaski82480038:4
2Wissa Szczuczyn92271128:9
3Promień Mońki91961230:11
4KS Michałowo81860225:13
5Hetman Białystok91651323:17
6ŁKS 1926 Łomża81550316:9
7Krypnianka Krypno91550419:20
8Warmia Grajewo71442112:6
9Cresovia Siemiatycze81031417:21
10SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA81031415:19
11MKS Mielnik9930610:24
12Orzeł Kolno9721615:26
13MOSP Białystok8721512:13
14WIGRY II SUWAŁKI S.A.9721613:30
15Dąb Dąbrowa Białostocka862067:27
16Sparta Augustów862069:28
17Sparta 1951 Szepietowo831079:21

Klasa okręgowa

Puszcza Hajnówka6-0Bocian Boćki
Pomorzanka Sejny1-1Rudnia Zabłudów
Piast Białystok6-1Jasion Jasionówka
Orlęta Czyżew4-0Kora Korycin
Narew Choroszcz3-1Unia Ciechanowiec
Magnat Juchnowiec Kościelny0-0Czarni Czarna Białostocka
UM Krynki4-2Hetman Tykocin
KS Śniadowo2-0Tur II Bielsk Podlaski
KS Grabówka3-0viKorona Dobrzyniewo Duże
1Puszcza Hajnówka92790046:4
2KS GRABÓWKA82480032:4
3CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA92062123:5
4Pomorzanka Sejny91752224:9
5Rudnia Zabłudów91752216:10
6Orlęta Czyżew91651318:13
7LZS Krynki91341415:14
8KS Śniadowo81240417:14
9Piast Białystok81240422:16
10BOCIAN BOĆKI91240515:22
11Narew Choroszcz81240414:25
12Magnat Juchnowiec Kościelny81132310:16
13UNIA CIECHANOWIEC993068:22
14Hetman Tykocin8721519:18
15Korona Dobrzyniewo Duże8620610:21
16Tur II Bielsk Podlaski962077:23
17UKS Konar Kora Korycin841169:29
18JASION JASIONÓWKA900094:44

A klasa grupa 1

Pogoń Łapy6-0Znicz Suraż
KS Sokoły1-0Żubr Drohiczyn
Turośnianka Turośń Kościelna2-2Cresovia II Siemiatycze
Kolejarz Czeremcha2-0Husar Nurzec
Iskra Wyszki0-0Iskra Narew
GKS Gródek7-0Piłkawka Białystok
1MKS POGOŃ ŁAPY51240123:8
2GKS GRÓDEK5822112:6
3KS TUROŚNIANKA Turośń Kościelna5822113:9
4ISKRA WYSZKI482206:3
5Pionier Brańsk4822011:9
6Iskra Narew582217:7
7Cresovia II Siemiatycze5721212:16
8Kolejarz Czeremcha462028:7
9ŻUBR DROHICZYN4620210:7
10Husar Nurzec5620311:15
11KS Sokoły541135:8
12Znicz Suraż410136:17
13KS PIŁKAWKA BIAŁYSTOK510144:16

A klasa grupa 2

Supraślanka Supraśl0-5Biebrza Goniądz
Sudovia Szudziałowo
Polonia Raczki7-0Włókniarz Białystok
Pogranicze Kuźnica Białostocka0-3GKS Stawiski
Pasja Kleosin4-0Grab Janówka
Wissa II Szczuczyn0-2Jastrząb Knyszyn
Kos 1984 Rutki7-1KS II Wasilków
1GKS Stawiski41240013:1
2Polonia Raczki51031117:4
3KOS 1984 RUTKI5930221:13
4PASJA KLEOSIN5822112:8
5JASTRZĄB KNYSZYN5822110:7
6Wissa II Szczuczyn5721213:17
7Biebrza Goniądz4721113:6
8KS Wasilków II572125:10
9GRAB JANÓWKA562036:13
10Sudovia Szudziałowo462027:10
11Pogranicze Kuźnica531046:13
12Supraślanka Supraśl410133:13
13Włókniarz Białystok410134:15

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *