A klasa

Od 3. ligi do A klasy – wyniki i tabele

Zapraszamy na przegląd tabel po weekendowych meczach! Sprawdź, jak poszło Twojej drużynie.

3 liga

Olimpia Zambrów1-2Polonia Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie1-1KS Kutno
RKS Radomsko1-1Unia Skierniewice
Jagiellonia II Białystok0-1Huragan Morąg
Lechia Tomaszów Mazowiecki1-4Legia II Warszawa
GKS Wikielec3-3Znicz Biała Piska
Pelikan Łowicz0-0Sokół Aleksandrów Łódzki
Błonianka Błonie7-0KS Wasilków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki5-0Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki3-2Ursus Warszawa
Concordia Elbląg0-2Legionovia Legionowo
1MKS Świt Nowy Dwór Maz.3930011:3
2Legia II Warszawa S.A.372109:3
3KS KUTNO372107:4
4KS Legionovia362013:3
5KS Błonianka Błonie3620110:4
6POLONIA WARSZAWA S.A.362015:3
7GKS Pogoń Grodzisk Maz.362017:2
8PELIKAN Łowicz351204:2
9Sokół Aleksandrów241103:1
10RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE241103:1
11MLKS Znicz Biała Piska341117:6
12GKS LZS Wikielec341119:7
13RKP 1926 Broń Radom341113:6
14MKS Kaczkan Huragan Morąg341112:3
15Olimpia Zambrów331025:6
16KS LECHIA 1923 TOMASZÓW MAZ. SA231013:5
17RKS Radomsko320213:6
18UNIA SKIERNIEWICE SP. Z.O.O.210111:3
19Jagiellonia II Białystok SSA310122:5
20KS Ursus W-wa300035:8
21MMKS Concordia Elbląg300031:9
22KS Wasilków300032:15

4 liga

Warmia Grajewo0-0MOSP Białystok
KS Michałowo5-1Orzeł Kolno
Krypnianka Krypno1-6Promień Mońki
Hetman Białystok2-1Sokół 1946 Sokółka
Wigry II Suwałki1-2Wissa Szczuczyn
MKS Mielnik1-0Sparta Augustów
Sparta 1951 Szepietowo1-4Tur Bielsk Podlaski
Dąb Dąbrowa Białostocka0-4ŁKS 1926 Łomża
1Tur Bielsk Podlaski41240019:3
2ŁKS 1926 Łomża41240014:4
3Wissa Szczuczyn41031011:4
4KS Michałowo4930114:8
5Promień Mońki4721113:6
6Cresovia Siemiatycze3721011:4
7Hetman Białystok472119:8
8Krypnianka Krypno4620212:13
9MKS Mielnik462024:8
10MOSP Białystok341115:5
11Dąb Dąbrowa Białostocka331023:7
12Sparta Augustów431035:12
13Warmia Grajewo320211:4
14Orzeł Kolno410135:16
15Sparta 1951 Szepietowo300034:9
16SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA300034:11
17WIGRY II SUWAŁKI S.A.400044:16

Okręgówka

Bocian Boćki2-1UM Krynki
KS ŚniadowoMagnat Juchnowiec Kościelny
KS Grabówka7-0Narew Choroszcz
Korona Dobrzyniewo Duże1-2Orlęta Czyżew
Tur II Bielsk Podlaski2-0Piast Białystok
Hetman Tykocin2-0Pomorzanka Sejny
Czarni Czarna Białostocka1-2Puszcza Hajnówka
Unia Ciechanowiec1-2Rudnia Zabłudów
Kora Korycin3-1Jasion Jasionówka
1KS GRABÓWKA41240015:2
2Puszcza Hajnówka41240014:2
3BOCIAN BOĆKI41240010:2
4CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA4930110:3
5Rudnia Zabłudów493016:5
6Hetman Tykocin4620211:5
7KS Śniadowo362019:5
8UNIA CIECHANOWIEC462023:3
9Pomorzanka Sejny462028:5
10LZS Krynki341116:5
11Orlęta Czyżew441124:10
12Korona Dobrzyniewo Duże431035:11
13Tur II Bielsk Podlaski431033:10
14UKS Konar Kora Korycin431035:8
15Narew Choroszcz431035:16
16Piast Białystok431035:8
17Magnat Juchnowiec Kościelny200021:5
18JASION JASIONÓWKA400041:16

A klasa grupa 1

Żubr Drohiczynpauza
Znicz Suraż3-5Cresovia II Siemiatycze
Pionier Brańsk1-1GKS Gródek
Pogoń Łapy5-3Husar Nurzec
KS Sokoły1-2Iskra Narew
Turośnianka Turośń Kościelna2-2Iskra Wyszki
Piłkawka Białystok1-3Kolejarz Czeremcha

A klasa grupa 2

Włókniarz Białystokprzeł.Biebrza Goniądz
pauzaGKS Stawiski
Supraślanka Supraśl1-3Grab Janówka
Sudovia Szudziałowo2-1Jastrząb Knyszyn
Polonia Raczki4-0Kos 1984 Rutki
Pogranicze Kuźnica Białostocka0-2KS II Wasilków
Pasja Kleosin4-4Wissa II Szczuczyn

Fot. https://www.facebook.com/mkspogonlapy/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *