3 liga

Zmiany w 3. lidze. 22 drużyny i podział na grupy

Łódzki Związek Piłki Nożnej, który jest organizatorem rozgrywek 3. ligi grupy pierwszej w sezonie 2020/2021, podał szczegóły rywalizacji w tym sezonie. Będzie to inny sezon niż poprzedni.

W pierwszej grupie zagrają aż 22 zespoły. W związku z tak dużą liczbą drużyn, postanowiono, że w rundzie zasadniczej każda zagra po jednym meczu, a ostatnia kolejka odbędzie się 27 i 28 marca 2021 roku.

Po rozegraniu pierwszej rundy, osiem najlepszych drużyn zagra w grupie mistrzowskiej (mecz i rewanż), a pozostałe kluby (14) zagrają między sobą po jednym meczu w grupie spadkowej.

Sezon rozpocznie się 8 sierpnia. Ruch Wysokie Mazowieckie zagra u siebie z Huraganem Morąg, Olimpia Zambrów podejmie Unię Skierniewice, rezerwy Jagiellonii zmierzą się na własnym boisku ze Zniczem Biała Piska. Tylko KS Wasilków czeka wyjazd – do Wikielca na mecz z tamtejszym GKS-em. Terminarz 3. ligi znajdziecie niżej.

 Kolejka 1 – 8-9 sierpnia
KS KutnoPolonia Warszawa
Olimpia ZambrówUnia Skierniewice
Ruch Wysokie MazowieckieHuragan Morąg
RKS RadomskoLegia II Warszawa
Jagiellonia II BiałystokZnicz Biała Piska
Lechia Tomaszów MazowieckiSokół Aleksandrów Łódzki
GKS WikielecKS Wasilków
Pelikan ŁowiczBroń Radom
Błonianka BłonieUrsus Warszawa
Pogoń Grodzisk MazowieckiLegionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór MazowieckiConcordia Elbląg
 Kolejka 2 – 15-16 sierpnia
Polonia WarszawaConcordia Elbląg
Legionovia LegionowoŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus WarszawaPogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń RadomBłonianka Błonie
KS WasilkówPelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów ŁódzkiGKS Wikielec
Znicz Biała PiskaLechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II WarszawaJagiellonia II Białystok
Huragan MorągRKS Radomsko
Unia SkierniewiceRuch Wysokie Mazowieckie
KS KutnoOlimpia Zambrów
 Kolejka 3 – 22-23 sierpnia
Olimpia ZambrówPolonia Warszawa
Ruch Wysokie MazowieckieKS Kutno
RKS RadomskoUnia Skierniewice
Jagiellonia II BiałystokHuragan Morąg
Lechia Tomaszów MazowieckiLegia II Warszawa
GKS WikielecZnicz Biała Piska
Pelikan ŁowiczSokół Aleksandrów Łódzki
Błonianka BłonieKS Wasilków
Pogoń Grodzisk MazowieckiBroń Radom
Świt Nowy Dwór MazowieckiUrsus Warszawa
Concordia ElblągLegionovia Legionowo
 Kolejka 4 – 29-30 sierpnia
Polonia WarszawaLegionovia Legionowo
Ursus WarszawaConcordia Elbląg
Broń RadomŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
KS WasilkówPogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Aleksandrów ŁódzkiBłonianka Błonie
Znicz Biała PiskaPelikan Łowicz
Legia II WarszawaGKS Wikielec
Huragan MorągLechia Tomaszów Mazowiecki
Unia SkierniewiceJagiellonia II Białystok
KS KutnoRKS Radomsko
Olimpia ZambrówRuch Wysokie Mazowieckie
 Kolejka 5 – 5-6 września
Ruch Wysokie MazowieckiePolonia Warszawa
RKS RadomskoOlimpia Zambrów
Jagiellonia II BiałystokKS Kutno
Lechia Tomaszów MazowieckiUnia Skierniewice
GKS WikielecHuragan Morąg
Pelikan ŁowiczLegia II Warszawa
Błonianka BłonieZnicz Biała Piska
Pogoń Grodzisk MazowieckiSokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór MazowieckiKS Wasilków
Concordia ElblągBroń Radom
Legionovia LegionowoUrsus Warszawa
 Kolejka 6 – 12-13 września
Polonia WarszawaUrsus Warszawa
Broń RadomLegionovia Legionowo
KS WasilkówConcordia Elbląg
Sokół Aleksandrów ŁódzkiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Biała PiskaPogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II WarszawaBłonianka Błonie
Huragan MorągPelikan Łowicz
Unia SkierniewiceGKS Wikielec
KS KutnoLechia Tomaszów Mazowiecki
Olimpia ZambrówJagiellonia II Białystok
Ruch Wysokie MazowieckieRKS Radomsko
 Kolejka 7 – 19-20 września
RKS RadomskoPolonia Warszawa
Jagiellonia II BiałystokRuch Wysokie Mazowieckie
Lechia Tomaszów MazowieckiOlimpia Zambrów
GKS WikielecKS Kutno
Pelikan ŁowiczUnia Skierniewice
Błonianka BłonieHuragan Morąg
Pogoń Grodzisk MazowieckiLegia II Warszawa
Świt Nowy Dwór MazowieckiZnicz Biała Piska
Concordia ElblągSokół Aleksandrów Łódzki
Legionovia LegionowoKS Wasilków
Ursus WarszawaBroń Radom
 Kolejka 8 – 26-27 września
Polonia WarszawaBroń Radom
KS WasilkówUrsus Warszawa
Sokół Aleksandrów ŁódzkiLegionovia Legionowo
Znicz Biała PiskaConcordia Elbląg
Legia II WarszawaŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
Huragan MorągPogoń Grodzisk Mazowiecki
Unia SkierniewiceBłonianka Błonie
KS KutnoPelikan Łowicz
Olimpia ZambrówGKS Wikielec
Ruch Wysokie MazowieckieLechia Tomaszów Mazowiecki
RKS RadomskoJagiellonia II Białystok
 Kolejka 9 – 3-4 października
Jagiellonia II BiałystokPolonia Warszawa
Lechia Tomaszów MazowieckiRKS Radomsko
GKS WikielecRuch Wysokie Mazowieckie
Pelikan ŁowiczOlimpia Zambrów
Błonianka BłonieKS Kutno
Pogoń Grodzisk MazowieckiUnia Skierniewice
Świt Nowy Dwór MazowieckiHuragan Morąg
Concordia ElblągLegia II Warszawa
Legionovia LegionowoZnicz Biała Piska
Ursus WarszawaSokół Aleksandrów Łódzki
Broń RadomKS Wasilków
 Kolejka 10 – 10-11 października
Polonia WarszawaKS Wasilków
Sokół Aleksandrów ŁódzkiBroń Radom
Znicz Biała PiskaUrsus Warszawa
Legia II WarszawaLegionovia Legionowo
Huragan MorągConcordia Elbląg
Unia SkierniewiceŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
KS KutnoPogoń Grodzisk Mazowiecki
Olimpia ZambrówBłonianka Błonie
Ruch Wysokie MazowieckiePelikan Łowicz
RKS RadomskoGKS Wikielec
Jagiellonia II BiałystokLechia Tomaszów Mazowiecki
 Kolejka 11 – 17-18 października
Lechia Tomaszów MazowieckiPolonia Warszawa
GKS WikielecJagiellonia II Białystok
Pelikan ŁowiczRKS Radomsko
Błonianka BłonieRuch Wysokie Mazowieckie
Pogoń Grodzisk MazowieckiOlimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór MazowieckiKS Kutno
Concordia ElblągUnia Skierniewice
Legionovia LegionowoHuragan Morąg
Ursus WarszawaLegia II Warszawa
Broń RadomZnicz Biała Piska
KS WasilkówSokół Aleksandrów Łódzki
 Kolejka 12 – 24-25 października
Polonia WarszawaSokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała PiskaKS Wasilków
Legia II WarszawaBroń Radom
Huragan MorągUrsus Warszawa
Unia SkierniewiceLegionovia Legionowo
KS KutnoConcordia Elbląg
Olimpia ZambrówŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie MazowieckiePogoń Grodzisk Mazowiecki
RKS RadomskoBłonianka Błonie
Jagiellonia II BiałystokPelikan Łowicz
Lechia Tomaszów MazowieckiGKS Wikielec
 Kolejka 13 – 31 października
GKS WikielecPolonia Warszawa
Pelikan ŁowiczLechia Tomaszów Mazowiecki
Błonianka BłonieJagiellonia II Białystok
Pogoń Grodzisk MazowieckiRKS Radomsko
Świt Nowy Dwór MazowieckiRuch Wysokie Mazowieckie
Concordia ElblągOlimpia Zambrów
Legionovia LegionowoKS Kutno
Ursus WarszawaUnia Skierniewice
Broń RadomHuragan Morąg
KS WasilkówLegia II Warszawa
Sokół Aleksandrów ŁódzkiZnicz Biała Piska
 Kolejka 14 – 7-8 listopada
Polonia WarszawaZnicz Biała Piska
Legia II WarszawaSokół Aleksandrów Łódzki
Huragan MorągKS Wasilków
Unia SkierniewiceBroń Radom
KS KutnoUrsus Warszawa
Olimpia ZambrówLegionovia Legionowo
Ruch Wysokie MazowieckieConcordia Elbląg
RKS RadomskoŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
Jagiellonia II BiałystokPogoń Grodzisk Mazowiecki
Lechia Tomaszów MazowieckiBłonianka Błonie
GKS WikielecPelikan Łowicz
 Kolejka 15 – 11 listopada
Pelikan ŁowiczPolonia Warszawa
Błonianka BłonieGKS Wikielec
Pogoń Grodzisk MazowieckiLechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór MazowieckiJagiellonia II Białystok
Concordia ElblągRKS Radomsko
Legionovia LegionowoRuch Wysokie Mazowieckie
Ursus WarszawaOlimpia Zambrów
Broń RadomKS Kutno
KS WasilkówUnia Skierniewice
Sokół Aleksandrów ŁódzkiHuragan Morąg
Znicz Biała PiskaLegia II Warszawa
 Kolejka 16 – 14-15 listopada
Polonia WarszawaLegia II Warszawa
Huragan MorągZnicz Biała Piska
Unia SkierniewiceSokół Aleksandrów Łódzki
KS KutnoKS Wasilków
Olimpia ZambrówBroń Radom
Ruch Wysokie MazowieckieUrsus Warszawa
RKS RadomskoLegionovia Legionowo
Jagiellonia II BiałystokConcordia Elbląg
Lechia Tomaszów MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
GKS WikielecPogoń Grodzisk Mazowiecki
Pelikan ŁowiczBłonianka Błonie
 Kolejka 17 – 21-22 listopada
Błonianka BłoniePolonia Warszawa
Pogoń Grodzisk MazowieckiPelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór MazowieckiGKS Wikielec
Concordia ElblągLechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia LegionowoJagiellonia II Białystok
Ursus WarszawaRKS Radomsko
Broń RadomRuch Wysokie Mazowieckie
KS WasilkówOlimpia Zambrów
Sokół Aleksandrów ŁódzkiKS Kutno
Znicz Biała PiskaUnia Skierniewice
Legia II WarszawaHuragan Morąg
 Kolejka 18 – 28-29 listopada
Polonia WarszawaHuragan Morąg
Unia SkierniewiceLegia II Warszawa
KS KutnoZnicz Biała Piska
Olimpia ZambrówSokół Aleksandrów Łódzki
Ruch Wysokie MazowieckieKS Wasilków
RKS RadomskoBroń Radom
Jagiellonia II BiałystokUrsus Warszawa
Lechia Tomaszów MazowieckiLegionovia Legionowo
GKS WikielecConcordia Elbląg
Pelikan ŁowiczŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
Błonianka BłoniePogoń Grodzisk Mazowiecki
 Kolejka 19 – 13-14 marca
Pogoń Grodzisk MazowieckiPolonia Warszawa
Świt Nowy Dwór MazowieckiBłonianka Błonie
Concordia ElblągPelikan Łowicz
Legionovia LegionowoGKS Wikielec
Ursus WarszawaLechia Tomaszów Mazowiecki
Broń RadomJagiellonia II Białystok
KS WasilkówRKS Radomsko
Sokół Aleksandrów ŁódzkiRuch Wysokie Mazowieckie
Znicz Biała PiskaOlimpia Zambrów
Legia II WarszawaKS Kutno
Huragan MorągUnia Skierniewice
 Kolejka 20 – 20-21 marca
Polonia WarszawaUnia Skierniewice
KS KutnoHuragan Morąg
Olimpia ZambrówLegia II Warszawa
Ruch Wysokie MazowieckieZnicz Biała Piska
RKS RadomskoSokół Aleksandrów Łódzki
Jagiellonia II BiałystokKS Wasilków
Lechia Tomaszów MazowieckiBroń Radom
GKS WikielecUrsus Warszawa
Pelikan ŁowiczLegionovia Legionowo
Błonianka BłonieConcordia Elbląg
Pogoń Grodzisk MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
 Kolejka 21 – 27-28 marca
Świt Nowy Dwór MazowieckiPolonia Warszawa
Concordia ElblągPogoń Grodzisk Mazowiecki
Legionovia LegionowoBłonianka Błonie
Ursus WarszawaPelikan Łowicz
Broń RadomGKS Wikielec
KS WasilkówLechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów ŁódzkiJagiellonia II Białystok
Znicz Biała PiskaRKS Radomsko
Legia II WarszawaRuch Wysokie Mazowieckie
Huragan MorągOlimpia Zambrów
Unia SkierniewiceKS Kutno
 Kolejka 22
 Kolejka 23
 Kolejka 24
 Kolejka 25
 Kolejka 26
 Kolejka 27
 Kolejka 28
 Kolejka 29
 Kolejka 30
 Kolejka 31
 Kolejka 32
 Kolejka 33
 Kolejka 34
 Kolejka 35

Zdjęcie: https://www.facebook.com/MKSRUCH/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *