A klasa

Kto zagra w A klasie? Znamy składy grup i terminarze

Cztery nowe drużyny zagrają w nadchodzącym sezonie w A klasie. Piłkawka Białystok, Turośnianka Turośń Kościelna i KS II Wasilków zagrają w pierwszej grupie, a KOS 1984 Rutki w drugiej.

Podlaski Związek Piłki Nożnej opublikował również terminarz meczów. A klasa zacznie sezon 22 sierpnia, a ostatnia kolejka rundy jesiennej rozegrana zostanie 11 listopada.

TERMINARZ GRUPY I

 Kolejka 1 – 22-23 sierpnia
Żubr Drohiczyn
Znicz SurażCresovia II Siemiatycze
Pionier BrańskGKS Gródek
Pogoń ŁapyHusar Nurzec
KS II WasilkówIskra Narew
Turośnianka Turośń KościelnaIskra Wyszki
Piłkawka BiałystokKolejarz Czeremcha
 Kolejka 2 – 29-30 sierpnia
Kolejarz Czeremcha
Iskra WyszkiPiłkawka Białystok
Iskra NarewTurośnianka Turośń Kościelna
Husar NurzecKS II Wasilków
GKS GródekPogoń Łapy
Cresovia II SiemiatyczePionier Brańsk
Żubr DrohiczynZnicz Suraż
 Kolejka 3 – 5-6 września
Znicz Suraż
Pionier BrańskŻubr Drohiczyn
Pogoń ŁapyCresovia II Siemiatycze
KS II WasilkówGKS Gródek
Turośnianka Turośń KościelnaHusar Nurzec
Piłkawka BiałystokIskra Narew
Kolejarz CzeremchaIskra Wyszki
 Kolejka 4 – 12-13 września
Iskra Wyszki
Iskra NarewKolejarz Czeremcha
Husar NurzecPiłkawka Białystok
GKS GródekTurośnianka Turośń Kościelna
Cresovia II SiemiatyczeKS II Wasilków
Żubr DrohiczynPogoń Łapy
Znicz SurażPionier Brańsk
 Kolejka 5 – 19-20 września
Pionier Brańsk
Pogoń ŁapyZnicz Suraż
KS II WasilkówŻubr Drohiczyn
Turośnianka Turośń KościelnaCresovia II Siemiatycze
Piłkawka BiałystokGKS Gródek
Kolejarz CzeremchaHusar Nurzec
Iskra WyszkiIskra Narew
 Kolejka 6 – 26-27 września
Iskra Narew
Husar NurzecIskra Wyszki
GKS GródekKolejarz Czeremcha
Cresovia II SiemiatyczePiłkawka Białystok
Żubr DrohiczynTurośnianka Turośń Kościelna
Znicz SurażKS II Wasilków
Pionier BrańskPogoń Łapy
 Kolejka 7 – 3-4 października
Pogoń Łapy
KS II WasilkówPionier Brańsk
Turośnianka Turośń KościelnaZnicz Suraż
Piłkawka BiałystokŻubr Drohiczyn
Kolejarz CzeremchaCresovia II Siemiatycze
Iskra WyszkiGKS Gródek
Iskra NarewHusar Nurzec
 Kolejka 8 – 10-11 października
Husar Nurzec
GKS GródekIskra Narew
Cresovia II SiemiatyczeIskra Wyszki
Żubr DrohiczynKolejarz Czeremcha
Znicz SurażPiłkawka Białystok
Pionier BrańskTurośnianka Turośń Kościelna
Pogoń ŁapyKS II Wasilków
 Kolejka 9 – 17-18 października
KS II Wasilków
Turośnianka Turośń KościelnaPogoń Łapy
Piłkawka BiałystokPionier Brańsk
Kolejarz CzeremchaZnicz Suraż
Iskra WyszkiŻubr Drohiczyn
Iskra NarewCresovia II Siemiatycze
Husar NurzecGKS Gródek
 Kolejka 10 – 24-25 października
GKS Gródek
Cresovia II SiemiatyczeHusar Nurzec
Żubr DrohiczynIskra Narew
Znicz SurażIskra Wyszki
Pionier BrańskKolejarz Czeremcha
Pogoń ŁapyPiłkawka Białystok
KS II WasilkówTurośnianka Turośń Kościelna
 Kolejka 11 – 31 października
Turośnianka Turośń Kościelna
Piłkawka BiałystokKS II Wasilków
Kolejarz CzeremchaPogoń Łapy
Iskra WyszkiPionier Brańsk
Iskra NarewZnicz Suraż
Husar NurzecŻubr Drohiczyn
GKS GródekCresovia II Siemiatycze
 Kolejka 12 – 7-8 listopada
Cresovia II Siemiatycze
Żubr DrohiczynGKS Gródek
Znicz SurażHusar Nurzec
Pionier BrańskIskra Narew
Pogoń ŁapyIskra Wyszki
KS II WasilkówKolejarz Czeremcha
Turośnianka Turośń KościelnaPiłkawka Białystok
 Kolejka 13 – 11 listopada
Piłkawka Białystok
Kolejarz CzeremchaTurośnianka Turośń Kościelna
Iskra WyszkiKS II Wasilków
Iskra NarewPogoń Łapy
Husar NurzecPionier Brańsk
GKS GródekZnicz Suraż
Cresovia II SiemiatyczeŻubr Drohiczyn

TERMINARZ GRUPY II

 Kolejka 1 – 22-23 sierpnia
Włókniarz BiałystokBiebrza Goniądz
Narew II ChoroszczGKS Stawiski
Supraślanka SupraślGrab Janówka
Sudovia SzudziałowoJastrząb Knyszyn
Polonia RaczkiKos 1984 Rutki
Pogranicze Kuźnica BiałostockaKS Sokoły
Pasja KleosinWissa II Szczuczyn
 Kolejka 2 – 29-30 sierpnia
Biebrza GoniądzWissa II Szczuczyn
KS SokołyPasja Kleosin
Kos 1984 RutkiPogranicze Kuźnica Białostocka
Jastrząb KnyszynPolonia Raczki
Grab JanówkaSudovia Szudziałowo
GKS StawiskiSupraślanka Supraśl
Włókniarz BiałystokNarew II Choroszcz
 Kolejka 3 – 5-6 września
Narew II ChoroszczBiebrza Goniądz
Supraślanka SupraślWłókniarz Białystok
Sudovia SzudziałowoGKS Stawiski
Polonia RaczkiGrab Janówka
Pogranicze Kuźnica BiałostockaJastrząb Knyszyn
Pasja KleosinKos 1984 Rutki
Wissa II SzczuczynKS Sokoły
 Kolejka 4 – 12-13 września
Biebrza GoniądzKS Sokoły
Kos 1984 RutkiWissa II Szczuczyn
Jastrząb KnyszynPasja Kleosin
Grab JanówkaPogranicze Kuźnica Białostocka
GKS StawiskiPolonia Raczki
Włókniarz BiałystokSudovia Szudziałowo
Narew II ChoroszczSupraślanka Supraśl
 Kolejka 5 – 19-20 września
Supraślanka SupraślBiebrza Goniądz
Sudovia SzudziałowoNarew II Choroszcz
Polonia RaczkiWłókniarz Białystok
Pogranicze Kuźnica BiałostockaGKS Stawiski
Pasja KleosinGrab Janówka
Wissa II SzczuczynJastrząb Knyszyn
KS SokołyKos 1984 Rutki
 Kolejka 6 – 26-27 września
Biebrza GoniądzKos 1984 Rutki
Jastrząb KnyszynKS Sokoły
Grab JanówkaWissa II Szczuczyn
GKS StawiskiPasja Kleosin
Włókniarz BiałystokPogranicze Kuźnica Białostocka
Narew II ChoroszczPolonia Raczki
Supraślanka SupraślSudovia Szudziałowo
 Kolejka 7 – 3-4 października
Sudovia SzudziałowoBiebrza Goniądz
Polonia RaczkiSupraślanka Supraśl
Pogranicze Kuźnica BiałostockaNarew II Choroszcz
Pasja KleosinWłókniarz Białystok
Wissa II SzczuczynGKS Stawiski
KS SokołyGrab Janówka
Kos 1984 RutkiJastrząb Knyszyn
 Kolejka 8 – 10-11 października
Biebrza GoniądzJastrząb Knyszyn
Grab JanówkaKos 1984 Rutki
GKS StawiskiKS Sokoły
Włókniarz BiałystokWissa II Szczuczyn
Narew II ChoroszczPasja Kleosin
Supraślanka SupraślPogranicze Kuźnica Białostocka
Sudovia SzudziałowoPolonia Raczki
 Kolejka 9 – 17-18 października
Polonia RaczkiBiebrza Goniądz
Pogranicze Kuźnica BiałostockaSudovia Szudziałowo
Pasja KleosinSupraślanka Supraśl
Wissa II SzczuczynNarew II Choroszcz
KS SokołyWłókniarz Białystok
Kos 1984 RutkiGKS Stawiski
Jastrząb KnyszynGrab Janówka
 Kolejka 10 – 24-25 października
Biebrza GoniądzGrab Janówka
GKS StawiskiJastrząb Knyszyn
Włókniarz BiałystokKos 1984 Rutki
Narew II ChoroszczKS Sokoły
Supraślanka SupraślWissa II Szczuczyn
Sudovia SzudziałowoPasja Kleosin
Polonia RaczkiPogranicze Kuźnica Białostocka
 Kolejka 11 – 31 października
Pogranicze Kuźnica BiałostockaBiebrza Goniądz
Pasja KleosinPolonia Raczki
Wissa II SzczuczynSudovia Szudziałowo
KS SokołySupraślanka Supraśl
Kos 1984 RutkiNarew II Choroszcz
Jastrząb KnyszynWłókniarz Białystok
Grab JanówkaGKS Stawiski
 Kolejka 12 – 7-8 listopada
Biebrza GoniądzGKS Stawiski
Włókniarz BiałystokGrab Janówka
Narew II ChoroszczJastrząb Knyszyn
Supraślanka SupraślKos 1984 Rutki
Sudovia SzudziałowoKS Sokoły
Polonia RaczkiWissa II Szczuczyn
Pogranicze Kuźnica BiałostockaPasja Kleosin
 Kolejka 13 – 11 listopada
Pasja KleosinBiebrza Goniądz
Wissa II SzczuczynPogranicze Kuźnica Białostocka
KS SokołyPolonia Raczki
Kos 1984 RutkiSudovia Szudziałowo
Jastrząb KnyszynSupraślanka Supraśl
Grab JanówkaNarew II Choroszcz
GKS StawiskiWłókniarz Białystok

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *