4 liga Okręgówka

Znamy terminarz 4. ligi i okręgówki!

Podlaski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarze rozgrywek 4. ligi podlaskiej i podlaskiej klasy okręgowej w rundzie jesiennej.

Poniżej możecie zapoznać się z nimi w całości.

4 liga

 Kolejka 1 – 8-9 sierpnia
Sparta 1951 Szepietowo
Dąb Dąbrowa BiałostockaMKS Mielnik
ŁKS 1926 ŁomżaWigry II Suwałki
Tur Bielsk PodlaskiHetman Białystok
Sparta AugustówKrypnianka Krypno
Wissa SzczuczynKS Michałowo
Sokół 1946 SokółkaWarmia Grajewo
Promień MońkiCresovia Siemiatycze
Orzeł KolnoMOSP Białystok
 Kolejka 2 – 15-16 sierpnia
MOSP Białystok
Cresovia SiemiatyczeOrzeł Kolno
Warmia GrajewoPromień Mońki
KS MichałowoSokół 1946 Sokółka
Krypnianka KrypnoWissa Szczuczyn
Hetman BiałystokSparta Augustów
Wigry II SuwałkiTur Bielsk Podlaski
MKS MielnikŁKS 1926 Łomża
Sparta 1951 SzepietowoDąb Dąbrowa Białostocka
 Kolejka 3 – 19 sierpnia
Dąb Dąbrowa Białostocka
ŁKS 1926 ŁomżaSparta 1951 Szepietowo
Tur Bielsk PodlaskiMKS Mielnik
Sparta AugustówWigry II Suwałki
Wissa SzczuczynHetman Białystok
Sokół 1946 SokółkaKrypnianka Krypno
Promień MońkiKS Michałowo
Orzeł KolnoWarmia Grajewo
MOSP BiałystokCresovia Siemiatycze
 Kolejka 4 – 22-23 sierpnia
Cresovia Siemiatycze
Warmia GrajewoMOSP Białystok
KS MichałowoOrzeł Kolno
Krypnianka KrypnoPromień Mońki
Hetman BiałystokSokół 1946 Sokółka
Wigry II SuwałkiWissa Szczuczyn
MKS MielnikSparta Augustów
Sparta 1951 SzepietowoTur Bielsk Podlaski
Dąb Dąbrowa BiałostockaŁKS 1926 Łomża
 Kolejka 5 – 29-30 sierpnia
ŁKS 1926 Łomża
Tur Bielsk PodlaskiDąb Dąbrowa Białostocka
Sparta AugustówSparta 1951 Szepietowo
Wissa SzczuczynMKS Mielnik
Sokół 1946 SokółkaWigry II Suwałki
Promień MońkiHetman Białystok
Orzeł KolnoKrypnianka Krypno
MOSP BiałystokKS Michałowo
Cresovia SiemiatyczeWarmia Grajewo
 Kolejka 6 – 2 września
Warmia Grajewo
KS MichałowoCresovia Siemiatycze
Krypnianka KrypnoMOSP Białystok
Hetman BiałystokOrzeł Kolno
Wigry II SuwałkiPromień Mońki
MKS MielnikSokół 1946 Sokółka
Sparta 1951 SzepietowoWissa Szczuczyn
Dąb Dąbrowa BiałostockaSparta Augustów
ŁKS 1926 ŁomżaTur Bielsk Podlaski
 Kolejka 7 – 5-6 września
Tur Bielsk Podlaski
Sparta AugustówŁKS 1926 Łomża
Wissa SzczuczynDąb Dąbrowa Białostocka
Sokół 1946 SokółkaSparta 1951 Szepietowo
Promień MońkiMKS Mielnik
Orzeł KolnoWigry II Suwałki
MOSP BiałystokHetman Białystok
Cresovia SiemiatyczeKrypnianka Krypno
Warmia GrajewoKS Michałowo
 Kolejka 8 – 12-13 września
KS Michałowo
Krypnianka KrypnoWarmia Grajewo
Hetman BiałystokCresovia Siemiatycze
Wigry II SuwałkiMOSP Białystok
MKS MielnikOrzeł Kolno
Sparta 1951 SzepietowoPromień Mońki
Dąb Dąbrowa BiałostockaSokół 1946 Sokółka
ŁKS 1926 ŁomżaWissa Szczuczyn
Tur Bielsk PodlaskiSparta Augustów
 Kolejka 9 – 19-20 września
Sparta Augustów
Wissa SzczuczynTur Bielsk Podlaski
Sokół 1946 SokółkaŁKS 1926 Łomża
Promień MońkiDąb Dąbrowa Białostocka
Orzeł KolnoSparta 1951 Szepietowo
MOSP BiałystokMKS Mielnik
Cresovia SiemiatyczeWigry II Suwałki
Warmia GrajewoHetman Białystok
KS MichałowoKrypnianka Krypno
 Kolejka 10 – 26-27 września
Krypnianka Krypno
Hetman BiałystokKS Michałowo
Wigry II SuwałkiWarmia Grajewo
MKS MielnikCresovia Siemiatycze
Sparta 1951 SzepietowoMOSP Białystok
Dąb Dąbrowa BiałostockaOrzeł Kolno
ŁKS 1926 ŁomżaPromień Mońki
Tur Bielsk PodlaskiSokół 1946 Sokółka
Sparta AugustówWissa Szczuczyn
 Kolejka 11 – 3-4 października
Wissa Szczuczyn
Sokół 1946 SokółkaSparta Augustów
Promień MońkiTur Bielsk Podlaski
Orzeł KolnoŁKS 1926 Łomża
MOSP BiałystokDąb Dąbrowa Białostocka
Cresovia SiemiatyczeSparta 1951 Szepietowo
Warmia GrajewoMKS Mielnik
KS MichałowoWigry II Suwałki
Krypnianka KrypnoHetman Białystok
 Kolejka 12 – 10-11 października
Hetman Białystok
Wigry II SuwałkiKrypnianka Krypno
MKS MielnikKS Michałowo
Sparta 1951 SzepietowoWarmia Grajewo
Dąb Dąbrowa BiałostockaCresovia Siemiatycze
ŁKS 1926 ŁomżaMOSP Białystok
Tur Bielsk PodlaskiOrzeł Kolno
Sparta AugustówPromień Mońki
Wissa SzczuczynSokół 1946 Sokółka
 Kolejka 13 – 17-18 października
Sokół 1946 Sokółka
Promień MońkiWissa Szczuczyn
Orzeł KolnoSparta Augustów
MOSP BiałystokTur Bielsk Podlaski
Cresovia SiemiatyczeŁKS 1926 Łomża
Warmia GrajewoDąb Dąbrowa Białostocka
KS MichałowoSparta 1951 Szepietowo
Krypnianka KrypnoMKS Mielnik
Hetman BiałystokWigry II Suwałki
 Kolejka 14 – 24-25 października
Wigry II Suwałki
MKS MielnikHetman Białystok
Sparta 1951 SzepietowoKrypnianka Krypno
Dąb Dąbrowa BiałostockaKS Michałowo
ŁKS 1926 ŁomżaWarmia Grajewo
Tur Bielsk PodlaskiCresovia Siemiatycze
Sparta AugustówMOSP Białystok
Wissa SzczuczynOrzeł Kolno
Sokół 1946 SokółkaPromień Mońki
 Kolejka 15 – 31 października
Promień Mońki
Orzeł KolnoSokół 1946 Sokółka
MOSP BiałystokWissa Szczuczyn
Cresovia SiemiatyczeSparta Augustów
Warmia GrajewoTur Bielsk Podlaski
KS MichałowoŁKS 1926 Łomża
Krypnianka KrypnoDąb Dąbrowa Białostocka
Hetman BiałystokSparta 1951 Szepietowo
Wigry II SuwałkiMKS Mielnik
 Kolejka 16 – 7-8 listopada
MKS Mielnik
Sparta 1951 SzepietowoWigry II Suwałki
Dąb Dąbrowa BiałostockaHetman Białystok
ŁKS 1926 ŁomżaKrypnianka Krypno
Tur Bielsk PodlaskiKS Michałowo
Sparta AugustówWarmia Grajewo
Wissa SzczuczynCresovia Siemiatycze
Sokół 1946 SokółkaMOSP Białystok
Promień MońkiOrzeł Kolno
 Kolejka 17 – 11 listopada
Orzeł Kolno
MOSP BiałystokPromień Mońki
Cresovia SiemiatyczeSokół 1946 Sokółka
Warmia GrajewoWissa Szczuczyn
KS MichałowoSparta Augustów
Krypnianka KrypnoTur Bielsk Podlaski
Hetman BiałystokŁKS 1926 Łomża
Wigry II SuwałkiDąb Dąbrowa Białostocka
MKS MielnikSparta 1951 Szepietowo

Klasa okręgowa

 Kolejka 1 – 8-9 sierpnia
Unia CiechanowiecBocian Boćki
Kora KorycinCzarni Czarna Białostocka
Rudnia ZabłudówTur II Bielsk Podlaski
Puszcza HajnówkaKorona Dobrzyniewo Duże
Pomorzanka SejnyKS Grabówka
Piast BiałystokKS Śniadowo
Orlęta CzyżewLZS Krynki
Narew ChoroszczMagnat Juchnowiec Kościelny
Hetman TykocinJasion Jasionówka
 Kolejka 2 – 15-16 sierpnia
Bocian BoćkiMagnat Juchnowiec Kościelny
LZS KrynkiNarew Choroszcz
KS ŚniadowoOrlęta Czyżew
KS GrabówkaPiast Białystok
Korona Dobrzyniewo DużePomorzanka Sejny
Tur II Bielsk PodlaskiPuszcza Hajnówka
Hetman TykocinRudnia Zabłudów
Czarni Czarna BiałostockaJasion Jasionówka
Unia CiechanowiecKora Korycin
 Kolejka 3 – 19 sierpnia
Kora KorycinBocian Boćki
Rudnia ZabłudówCzarni Czarna Białostocka
Puszcza HajnówkaHetman Tykocin
Pomorzanka SejnyTur II Bielsk Podlaski
Piast BiałystokKorona Dobrzyniewo Duże
Orlęta CzyżewKS Grabówka
Narew ChoroszczKS Śniadowo
Magnat Juchnowiec KościelnyLZS Krynki
Unia CiechanowiecJasion Jasionówka
 Kolejka 4 – 22-23 sierpnia
Bocian BoćkiLZS Krynki
KS ŚniadowoMagnat Juchnowiec Kościelny
KS GrabówkaNarew Choroszcz
Korona Dobrzyniewo DużeOrlęta Czyżew
Tur II Bielsk PodlaskiPiast Białystok
Hetman TykocinPomorzanka Sejny
Czarni Czarna BiałostockaPuszcza Hajnówka
Unia CiechanowiecRudnia Zabłudów
Kora KorycinJasion Jasionówka
 Kolejka 5 – 29-30 sierpnia
Rudnia ZabłudówKora Korycin
Puszcza HajnówkaUnia Ciechanowiec
Pomorzanka SejnyCzarni Czarna Białostocka
Piast BiałystokHetman Tykocin
Orlęta CzyżewTur II Bielsk Podlaski
Narew ChoroszczKorona Dobrzyniewo Duże
Magnat Juchnowiec KościelnyKS Grabówka
LZS KrynkiKS Śniadowo
Bocian BoćkiJasion Jasionówka
 Kolejka 6 – 2 września
Bocian BoćkiKS Śniadowo
KS GrabówkaLZS Krynki
Korona Dobrzyniewo DużeMagnat Juchnowiec Kościelny
Tur II Bielsk PodlaskiNarew Choroszcz
Hetman TykocinOrlęta Czyżew
Czarni Czarna BiałostockaPiast Białystok
Unia CiechanowiecPomorzanka Sejny
Kora KorycinPuszcza Hajnówka
Rudnia ZabłudówJasion Jasionówka
 Kolejka 7 – 5-6 września
Rudnia ZabłudówBocian Boćki
Puszcza HajnówkaJasion Jasionówka
Pomorzanka SejnyKora Korycin
Piast BiałystokUnia Ciechanowiec
Orlęta CzyżewCzarni Czarna Białostocka
Narew ChoroszczHetman Tykocin
Magnat Juchnowiec KościelnyTur II Bielsk Podlaski
LZS KrynkiKorona Dobrzyniewo Duże
KS ŚniadowoKS Grabówka
 Kolejka 8 – 12-13 września
Bocian BoćkiKS Grabówka
Korona Dobrzyniewo DużeKS Śniadowo
Tur II Bielsk PodlaskiLZS Krynki
Hetman TykocinMagnat Juchnowiec Kościelny
Czarni Czarna BiałostockaNarew Choroszcz
Unia CiechanowiecOrlęta Czyżew
Kora KorycinPiast Białystok
Rudnia ZabłudówPuszcza Hajnówka
Pomorzanka SejnyJasion Jasionówka
 Kolejka 9 – 19-20 września
Puszcza HajnówkaBocian Boćki
Pomorzanka SejnyRudnia Zabłudów
Piast BiałystokJasion Jasionówka
Orlęta CzyżewKora Korycin
Narew ChoroszczUnia Ciechanowiec
Magnat Juchnowiec KościelnyCzarni Czarna Białostocka
LZS KrynkiHetman Tykocin
KS ŚniadowoTur II Bielsk Podlaski
KS GrabówkaKorona Dobrzyniewo Duże
 Kolejka 10 – 26-27 września
Bocian BoćkiKorona Dobrzyniewo Duże
Tur II Bielsk PodlaskiKS Grabówka
Hetman TykocinKS Śniadowo
Czarni Czarna BiałostockaLZS Krynki
Unia CiechanowiecMagnat Juchnowiec Kościelny
Kora KorycinNarew Choroszcz
Rudnia ZabłudówPiast Białystok
Puszcza HajnówkaPomorzanka Sejny
Orlęta CzyżewJasion Jasionówka
 Kolejka 11 – 3-4 października
Pomorzanka SejnyBocian Boćki
Piast BiałystokPuszcza Hajnówka
Orlęta CzyżewRudnia Zabłudów
Narew ChoroszczJasion Jasionówka
Magnat Juchnowiec KościelnyKora Korycin
LZS KrynkiUnia Ciechanowiec
KS ŚniadowoCzarni Czarna Białostocka
KS GrabówkaHetman Tykocin
Korona Dobrzyniewo DużeTur II Bielsk Podlaski
 Kolejka 12 – 10-11 października
Bocian BoćkiTur II Bielsk Podlaski
Hetman TykocinKorona Dobrzyniewo Duże
Czarni Czarna BiałostockaKS Grabówka
Unia CiechanowiecKS Śniadowo
Kora KorycinLZS Krynki
Rudnia ZabłudówNarew Choroszcz
Puszcza HajnówkaOrlęta Czyżew
Pomorzanka SejnyPiast Białystok
Magnat Juchnowiec KościelnyJasion Jasionówka
 Kolejka 13 – 17-18 października
Piast BiałystokBocian Boćki
Orlęta CzyżewPomorzanka Sejny
Narew ChoroszczPuszcza Hajnówka
Magnat Juchnowiec KościelnyRudnia Zabłudów
LZS KrynkiJasion Jasionówka
KS ŚniadowoKora Korycin
KS GrabówkaUnia Ciechanowiec
Korona Dobrzyniewo DużeCzarni Czarna Białostocka
Tur II Bielsk PodlaskiHetman Tykocin
 Kolejka 14 – 24-25 października
Bocian BoćkiHetman Tykocin
Czarni Czarna BiałostockaTur II Bielsk Podlaski
Unia CiechanowiecKorona Dobrzyniewo Duże
Kora KorycinKS Grabówka
Rudnia ZabłudówLZS Krynki
Puszcza HajnówkaMagnat Juchnowiec Kościelny
Pomorzanka SejnyNarew Choroszcz
Piast BiałystokOrlęta Czyżew
KS ŚniadowoJasion Jasionówka
 Kolejka 15 – 31 października
Orlęta CzyżewBocian Boćki
Narew ChoroszczPiast Białystok
Magnat Juchnowiec KościelnyPomorzanka Sejny
LZS KrynkiPuszcza Hajnówka
KS ŚniadowoRudnia Zabłudów
KS GrabówkaJasion Jasionówka
Korona Dobrzyniewo DużeKora Korycin
Tur II Bielsk PodlaskiUnia Ciechanowiec
Hetman TykocinCzarni Czarna Białostocka
 Kolejka 16 – 7-8 listopada
Bocian BoćkiCzarni Czarna Białostocka
Unia CiechanowiecHetman Tykocin
Kora KorycinTur II Bielsk Podlaski
Rudnia ZabłudówKS Grabówka
Puszcza HajnówkaKS Śniadowo
Pomorzanka SejnyLZS Krynki
Piast BiałystokMagnat Juchnowiec Kościelny
Orlęta CzyżewNarew Choroszcz
Korona Dobrzyniewo DużeJasion Jasionówka
 Kolejka 17 – 11 listopada
Narew ChoroszczBocian Boćki
Magnat Juchnowiec KościelnyOrlęta Czyżew
LZS KrynkiPiast Białystok
KS ŚniadowoPomorzanka Sejny
KS GrabówkaPuszcza Hajnówka
Korona Dobrzyniewo DużeRudnia Zabłudów
Tur II Bielsk PodlaskiJasion Jasionówka
Hetman TykocinKora Korycin
Czarni Czarna BiałostockaUnia Ciechanowiec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *