Okręgówka

Zobacz nowy komplet meczowy Puszczy! [ZDJĘCIA]

Puszcza Hajnówka zaprezentowała nowe meczowe stroje. „Lepsze niż niejedne w Ekstraklasie” – komentują kibice.

„Kolorystyka klubu zachowana, zielono białe barwy dominują jak zawsze. Ale pojawił się symbol żubra na koszulce, który jak dotychczas widniał wyłącznie w herbie klubu. Jak wiemy miasto Hajnówka to brama do Puszczy Białowieskiej, która od zawsze kojarzona jest ze swoim królem – żubrem europejskim. W ten sposób chcemy również podkreślić swoje wartości poza sportowe, bo to też istotny element w kontekście promocji naszego regionu i miasta”wyjaśniają klubowi działacze.

Nowy komplet meczowy Puszczy (facebook.com/KSPuszczaHajnowka)

Meczowe stroje kibicom raczej przypadły do gustu. „Koszulki prezentują się znakomicie. O klasę ładniejsze niż ma nie jeden klub extraklasy .Stadion, krzesełka świetnie połączene kolorystycznie z tartanem no i oczywiście wyśmienita murawa” komentuje Robert. „Może białe spodenki lepiej by pasowały, ale i takie są kozackie” dodaje Eugeniusz.

Kibice nie tylko dobrym słowem mogą wesprzeć klub. Uruchomiona została zbiórka pieniędzy na Puszczę Hajnówka na portalu zrzutka.pl. Pomóc może każdy. Wystarczy wejść w link i przelać dowolną kwotę.

Fot. facebook.com/KSPuszczaHajnowka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.