Podlaska Piłka

3 liga

KS Wasilków wraca do treningów

Piłkarze trzecioligowego KS-u Wasilków we wtorek rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu.

Drużyna z Wasilkowa zajmowała ostatnie miejsce w 3. lidze z niewielką szansą na utrzymanie się, jednak decyzją PZPN-u, nikt nie został z ligi zdegradowany, wasilkowianie spędzą więc kolejny sezon na tym poziomie.

„Do podopiecznych Artura Woronieckiego jak ulał pasuje określenie „rycerze wiosny”. Nasi zawodnicy po rozegraniu jednego spotkania w rundzie rewanżowej III ligi, przez resztę meczów „przemknęli” lotem błyskawicy uzyskując utrzymanie. Mówiąc już całkiem poważnie, wasilkowscy kibice liczą, że  po szczęśliwym zachowaniu statusu trzecioligowca, kolejny sezon  będzie zdecydowanie lepszy w wykonaniu niebiesko-czerwonych” – czytamy na stronie internetowej klubu.

Czy w KS-ie dojdzie do zmian kadrowych?

„Tradycyjnie już, trudno spodziewać się, aby w trakcie przerwy między rozgrywkami, kadra seniorów przeszła personalną rewolucję. Zapewne kilku zawodników opuści szeregi KS-u, w ich miejsce dołączą nowi gracze, natomiast na ten moment jest stanowczo zbyt wcześnie, aby mówić o konkretnych personaliach . Start rozgrywek sezonu 2020/2021, zaplanowany na 08.08, poprzedzi blisko 10-tygodniowy okres przygotowawczy”informują działacze klubu.

Rozgrywki trzeciej ligi mają się rozpocząć 8 sierpnia. Na pewno drużynę z Podlasia czeka po raz kolejny walka o utrzymanie.

ZAGŁOSUJ W ANKIECIE NA STRONIE GŁÓWNEJ: KTÓRY PODLASKI TRZECIOLIGOWIEC MA NAJWIĘKSZE SZANSE NA UTRZYMANIE SIĘ?

Źródło: kswasilkow.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.