Podlaska Piłka

A klasa

Piłkarze Supraślanki odpowiadają na „alkoholowe oskarżenia”

Po jednym z turniejów halowych piłkarze Supraślanki Supraśl mieli być oskarżani o… przesadzanie z alkoholem podczas poturniejowego bankietu. Na swojej stronie facebookowej szybko odnieśli się do oskarżeń.

Supraślanka wzięła udział w turnieju rozegranym w Grodnie. Po zawodach odbył się bankiet. „Jako że jesteśmy amatorami, ludźmi którzy dla własnej satysfakcji grają w piłkę i do tego za własne pieniądze, możemy uczestniczyć nie tylko w turnieju, ale również w uroczystej kolacji odbywającej się po jego zakończeniu”napisali na stronie gracze Supraślanki.

Join 28 other subscribers

Wielu osobom przeszkadzało jednak to, że podczas bankietu, zawodnicy mieli spożywać alkohol. Jak do tego odnoszą się obecni na turnieju zawodnicy?

„Alkohol to sprawa każdego z nas indywidualnie. Jednakże nigdy nie było takiej sytuacji żeby ktorys z obecnych zawodników supraslanki byl w trakcie rozgrywania meczu pijany, bądź pod wpływem, a przypomnieć należy ze w naszej amatorskiej lidze jest to standardem” (pisownia oryginalna)czytamy w swoistym oświadczeniu drużyny.

Zawodnicy tłumaczą również, że podczas turnieju godnie reprezentowali barwy klubu, a za grę nie otrzymują żadnych wynagrodzeń. Jak wyjaśniają, mają pracę, dom, rodziny, i kosztem nich uczestniczą w zajęciach i meczach Supraślanki, więc każdy kibic powinien wziąć to pod uwagę przy ocenie zachowania zawodników.

Jesteśmy ciekawi, co myślisz na ten temat! Czy zawodnik A klasy, który nie dostaje pieniędzy za grę, zasługuje na krytykę, kiedy po meczu pozwoli sobie wypić kilka piw? Daj znać w komentarzu, co o tym myślisz.

PIŁKARZE CRESOVII OSKARŻANI O LIBACJE PO MECZACH – KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ!

Źródło i zdjęcie: facebook Supraślanki Supraśl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.