Futsal

Niesamowite! Awans Futbalo. Ekstraklasowicz ograny

Po ogromnych emocjach w regulaminowym czasie gry i golu w dogrywce, futsalowcy Futbalo Białystok pokonali 5:4 grających w Ekstraklasie Red Dragons Pniewy 5:4!

Zespół z Białegostoku zameldował się w 1/8 finału Pucharu Polski w futsalu po niesamowitym meczu. Możecie obejrzeć go w całości na onREC. Linkujemy go poniżej.

Wynik otworzyli gracze Futbalo. Później to goście zdobyli dwie bramki i na przerwę schodzili z prowadzeniem 2:1. Tym samym odpowiedzieli gospodarze, którzy wyszli na prowadzenie 3:2. Dwie kolejne bramki znów zdobyli goście i prowadzili 4:3. Białostocczanie wyrównali po składnej akcji, dorzuceniu pod bramkę i strzale z bliskiej odległości. Regulaminowy czas gry zakończył się remisem, sędzia zarządził dogrywkę. W niej decydującego o wyniku gola Futbalo zdobyło po bardzo ładnej wymianie podań i silnym strzale z około 10 metrów od bramki.

W 1/8 finału Futbalo zagra ze zwycięzcą pojedynku Piast Gliwice – GSF Gliwice. Mecz zaplanowano na 19 lutego.

1 KOMENTARZ

  1. Gratuluję awansu Futbalo. Rzetelność jednak nakazuje pisać o faktach.To oczywiście nie jest winą Futbalo ,że Dragonsi przyjechali do Białegostoku w składzie w którym 21/23 lutego wystąpią w MP U18 w Warszawie. Skład uzupełnili dwaj zawodnicy z Gruzji. Raz jeszcze gratuluję.Szkoda,że z “drabinki” kolejny rywal jest mało medialny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *