Podlaska Piłka

Okręgówka

Trwa remont stadionu w Mielniku. Będzie zadaszenie!

Rozpoczęły się już prace modernizacyjne na trybunach stadionu w Mielniku. Będą tam nowe szatnie, zaplecze i zadaszenie!

Niedawno murawa mielnickiego stadionu zyskała nowoczesny system nawodnienia. Teraz buduje się tu nowe szatnie i dach nad trybunami. O postępach prac informuje na bieżąco Wójt Gminy Mielnik Marcin Urbański.

Kiedyś stadion w Mielniku był jednym z ładniejszych w województwie podlaskim. Po pewnym czasie okazało się jednak, że tak naprawdę był bublem budowlanym, niszczał z miesiąca na miesiąc coraz bardziej. Wszystko wskazuje jednak na to, że znów będzie atrakcyjnym obiektem piłkarskim. Ze stadionu korzysta na co dzień MKS Mielnik, wicelider klasy okręgowej po rundzie jesiennej.

Prace wykonuje firma MAXIMA z Zambrowa, która w ramach przetargu zadeklarowała wykonanie prac za 191 300 zł. Oferta drugiej firmy, która przystąpiła do przetargu, opiewała na kwotę ponad 214 000 zł.

PODZIEL SIĘ SWOJĄ OPINIĄ! SKOMENTUJ POD POSTEM.

1 KOMENTARZ

  1. byłem tam 4 lata temu jak Ruch Wys Maz robił pierwszy awans do III ligi, ostatni mecz sezonu, piekna pogoda przyjeżdża lider i dosłownie 0 kibiców z Mielnika, kompletna pustka, także robienie nowej trybuny uważam za troche bezcelowe, wręcz niepotrzebne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.