kaja

3 liga 4 liga A klasa Okręgówka

Wyniki i tabele od 3. ligi do A klasy!

Za nami kolejny weekend zmagań podlaskich ligowców. Zobaczcie aktualne tabele i wszystkie wyniki meczów od 3. ligi do A klasy!

3 liga

Ruch Wysokie Mazowieckie1-3Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki1-3Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki7-1KS Wasilków
1OKS Sokół Ostróda1636113237:17
2MLKS Znicz Biała Piska173194432:19
3MKS Świt Nowy Dwór Maz.173086328:16
4Legia II Warszawa S.A.163086225:16
5Sokół Aleksandrów173086331:21
6PELIKAN Łowicz172682730:25
7MMKS Concordia Elbląg172675523:23
8MKS Kaczkan Huragan Morąg172675524:20
9UNIA SKIERNIEWICE172581831:37
10RKS Radomsko172473724:23
11Olimpia Zambrów172365630:30
12RKP 1926 Broń Radom172365625:25
13GKS Pogoń Grodzisk Maz.171853927:31
14KS Ursus W-wa171846717:20
15RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE171637722:28
16Lechia Tomaszów171435919:31
17POLONIA WARSZAWA S.A.1713341014:28
18KS Wasilków178221311:40

4 liga

MOSP Białystok1-2Biebrza Goniądz
ŁKS 1926 Łomża0-0Promień Mońki
Wissa Szczuczyn3-2Warmia Grajewo
Tur Bielsk Podlaski4-3Sparta 1951 Szepietowo
Jagiellonia II Białystok5-0Sparta Augustów
Hetman Białystok0-3Krypnianka Krypno
Dąb Dąbrowa BiałostockaprzełożonySokół 1946 Sokółka
Cresovia Siemiatycze0-1KS Michałowo
1Jagiellonia Białystok SSA II1540131160:13
2Tur Bielsk Podlaski1537121243:21
3Wissa Szczuczyn1534111332:15
4Warmia Grajewo152992434:29
5SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA142682431:24
6KS Michałowo152480734:29
7Promień Mońki152372625:22
8Sparta Augustów152163631:32
9Krypnianka Krypno152062725:25
10Sparta 1951 Szepietowo151853731:33
11ŁKS 1926 Łomża151745624:30
12Hetman Białystok151651922:33
13Biebrza Goniądz151442923:39
14Dąb Dąbrowa Białostocka14923914:32
15Cresovia Siemiatycze15714108:33
16MOSP Białystok155121213:40

Klasa okręgowa

Orzeł Kolno0-2Czarni Czarna Białostocka
UM Krynki0-4Piast Białystok
Narew Choroszcz1-4Pomorzanka Sejny
Rudnia Zabłudów2-1Puszcza Hajnówka
Magnat Juchnowiec Kościelny1-4MKS Mielnik
KS Śniadowo2-2Kora Korycin
KS Grabówka9-0Unia Ciechanowiec
Hetman Tykocin1-2Orlęta Czyżew
1Orzeł Kolno1532102332:15
2MKS Mielnik142992334:18
3Rudnia Zabłudów152783443:30
4Puszcza Hajnówka142783331:16
5KS GRABÓWKA142682437:20
6Piast Białystok142682444:27
7Pomorzanka Sejny152682542:22
8UM Krynki152581640:24
9CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA152163624:21
10KS Śniadowo151846528:31
11UKS Konar Kora Korycin151752827:38
12Narew Choroszcz151644721:26
13Hetman Tykocin151543823:38
14Orlęta Czyżew151442923:34
15Magnat Juchnowiec Kościelny151233922:49
16UNIA CIECHANOWIEC15310148:70

A klasa

GRUPA 1

Iskra Narew1-2Kolejarz Czeremcha
Husar Nurzec1-2Pogoń Łapy
Gryf/Czarni Gródek2-4Pionier Brańsk
GKS Orla0-7Tur II Bielsk Podlaski
Cresovia II SiemiatyczeZnicz Suraż
Bocian Boćki3-0Żubr Drohiczyn
1BOCIAN BOĆKI122992128:8
2Tur II Bielsk Podlaski122790335:16
3ŻUBR DROHICZYN122581335:21
4MKS POGOŃ ŁAPY122473226:12
5Kolejarz Czeremcha122271429:15
6Pionier Brańsk122271423:22
7Husar Nurzec121853422:20
8Iskra Narew121651622:18
9ISKRA WYSZKI121334522:19
10Znicz Suraż111132615:25
11Gryf-Czarni Gródek12512911:36
12Cresovia II Siemiatycze1140479:26
13GKP Orla123101113:52

GRUPA 2

KS Sokoły2-2Pasja Kleosin
Korona Dobrzyniewo Duże3-0Pogranicze Kuźnica Białostocka
Jastrząb Knyszyn1-4Polonia Raczki
Jasion Jasionówka2-1Sudovia Szudziałowo
Grab Janówka1-4Supraślanka Supraśl
GKS Stawiski9-0Włókniarz Białystok
1Korona Dobrzyniewo Duże122891235:11
2JASION JASIONÓWKA122783132:13
3Polonia Raczki122372317:10
4GKS Stawiski122271445:20
5Supraślanka Supraśl122170521:22
6PASJA KLEOSIN122062427:16
7Narew II Choroszcz121961522:36
8KS Sokoły121543523:23
9JASTRZĄB KNYSZYN121240820:26
10Pogranicze Kuźnica121132718:31
11Sudovia Szudziałowo121024619:26
12Włókniarz Białystok12923716:32
13GRAB JANÓWKA1251298:37

1 KOMENTARZ

  1. A dlaczego nie napiszecie o kontrowersyjnym meczu Husar Nurzec – Pogoń Łapy w którym po golu z 3 metrowego spalonego którego sędziowie nie wiidzieli goście świętowali zwycięstwo ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *