Okręgówka

Poweekendowe tabele ligowe

Jakie zmiany w ligowych tabelach zaszły po weekendowych meczach? Sprawdźcie.

3 liga

Nieciekawa jest sytuacja naszych trzecioligowców. Gdyby nie RKS Radomsko i Pogoń Grodzisk Mazowiecki, trzy podlaskie zespoły zamykałyby tabelę. Na 78 możliwych do zdobycia punktów, Wasilków, Ruch i Olimpia zdobyły razem… 18.

4 liga

Do 4 punktów przewagę nad wiceliderem powiększyła “druga” Jagiellonia. W górę tabeli pnie się beniaminek z Krypna, spadek zalicza Sparta Szepietowo, która przegrała właśnie z Krypnianką.

Klasa okręgowa

Puszcza Hajnówka wygrała po raz szósty i umocniła się na pozycji lidera. Na dnie – Magnat Juchnowiec, a tylko trochę wyżej Unia Ciechanowiec, która w czwartym meczu w tym sezonie straciła 4 gole. Tym razem z Pomorzanką.

A klasa

Pozycję lidera w pierwszej grupie straciła Pogoń Łapy, która niespodziewanie przegrała u siebie z Żubrem 1:3. Tabelę zamyka drużyna z oddalonego o kilka minut od Łap, Suraża. Znicz jeszcze w tym sezonie nie wygrał.

Liderem drugiej grupy jest Jasion, który notuje dobrą jesień. Co raz śmielej punktuje Narew II Choroszcz, która w trzech ostatnich meczach zdobyła 7 punktów.

Tabele: www.90minut.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *