4 liga

Jagiellonia ucieka rywalom. 6. kolejka 4. ligi.

Do trzech punktów wzrosła przewaga rezerw Jagiellonii nad wiceliderem 4. ligi, którym po tej kolejce jest Tur Bielsk Podlaski.

Jaga II dominowała w spotkaniu z Wissą Szczuczyn i bez większych problemów wygrała 2:0 po golach Mystkowskiego i Płoszkiewicza.

Po meczu trener Kobeszko chwalił drużynę Wissy. -Brawa dla chłopaków za cały mecz, a przeciwnikowi trzeba oddać to, że był naprawdę dobrze zorganizowany. To był jeden z lepszych zespołów, z którymi graliśmy w tym sezonie, dzięki czemu mecz był dość ciekawy. Na szczęście to my cieszymy się z trzech punktów. powiedział trener Jagi II.

Za tydzień :”druga” Jaga zagra z wiceliderem, Turem Bielsk Podlaski, który w tej kolejce tylko zremisował w Goniądzu z Biebrzą 2:2. Do przerwy Tur wygrywał 2:1 W drugiej części spotkania Tur miał kilka dobrych okazji do podwyższenia wyniku, ale ich nie wykorzystał, a te…zemściły się w 81. minucie. Dogranie z prawej strony i strzał Pawła Dekarza, chyba trochę nieczysty, ale piłka wpadła do bramki gości. Ciekawostka – był to dwusetny mecz w roli trenera Tura dla Pawła Bierżyna. – To nie był zły mecz Tura, ale trzech punktów nie mamy. Nie ma co rozpamiętywać. Okazja do rehabilitacji nadarzy się szybko. W środę puchar w Czeremsze, a za tydzień mecz na szczycie IV ligi z rezerwami Jagiellonii. Oby z lepszą skutecznością.czytamy na facebooku Tura.

Niespodziewanie dość wysoko, bo aż 5:1 Sokół Sokółka pokonał Spartę Szepietowo i awansował na 5. miejsce w ligowej tabeli. – Rozegraliśmy w sobotę bardzo dobre spotkanie. Już od drugiej minuty prowadziliśmy 1:0. Do przerwy poprawiliśmy wynik, było 3:0. W drugiej połowie rywale zdobyli bramkę, ale w ciągu następnych czterech minut to my strzeliliśmy kolejne dwa gole. Spotkanie było już rozstrzygnięte – powiedział portalowi isokolka.eu Krzysztof Stelmaszek, jeden z trenerów Sokoła.

Na czwarte miejsce spadła Warmia Grajewo, która dała się pokonać w Michałowie. Warmia przegrała 1:2, notując drugą porażkę w sezonie. Michałowo wygrało po raz czwarty i awansowało na trzecią pozycję.