Folklor podlaskich boisk

Walkowery w podlaskich ligach

Podlaski Związek Piłki Nożnej zweryfikował w ostatnim czasie kilka meczów rozegranych (lub nierozegranych) w czerwcu. Dotyczy to 4 ligi, okręgówki i A klasy.

W 4. lidze 3 punkty za darmo zdobył KS Michałowo, który nie doczekał się na rywali ze Śniadowa. Ci zrezygnowali z wyjazdu na mecz. Śniadowo przegrało także drug mecz walkowerem. Domowe starcie z Hetmanem Białystok, które Śniadowo przegrało 2:4, zostało zweryfikowane jako walkower na korzyść Hetmana (w drużynie Śniadowa wystąpił zawodnik nieuprawniony).

Na wyjazdowy mecz do Szepietowa nie wybrała się drużyna Magnata Juchnowiec, a więc Sparta również dopisała sobie 3 punkty bez gry.

W klasie okręgowej zweryfikowano mecz

  • UKS Konar Kora Korycin – Korona Dobrzyniewo (wynik z boiska 2:1), mecz zweryfikowano jako walkower 3 : 0 (trzy do zera) na korzyść UKS Konar Kora Korycin. (W drużynie Korona Dobrzyniewo wystąpił zawodnik nieuprawniony).

Natomiast w A klasie zweryfikowano dwa spotkania:

  • 09.06.2019 r. Znicz Suraż – KS Grabówka, mecz zweryfikowano jako walkower na korzyść KS Grabówka, jednocześnie utrzymano wynik z boiska 0:4 na korzyść KS Grabówka. (W drużynie Znicz Suraż wystąpił zawodnik nieuprawniony).
  • 09.06.2019 r. Grab Janówka – Jastrząb Knyszyn (wynik z boiska 2:0 na korzyść Grab Janówka), mecz zweryfikowano jako walkower 0:3 (zero do trzech) na korzyść Jastrząb Knyszyn. (W drużynie Grab Janówka wystąpili zawodnicy nieuprawnieni).

Źródło: Podlaski Związek Piłki Nożnej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *