Okręgówka

Kolejny klub z poważnymi problemami. “Być może jesienią już nie zagramy”

W tym sezonie już dwa klub z województwa podlaskiego wycofały się z rozgrywek. Ostatnio jeden z klubów poinformował, że ma bardzo poważne problemy.

Orzeł Kleszczele wycofał się z rozgrywek A klasy ze względu na problemy kadrowe. LZS Narewka nie otrzymała dotacji z samorządu. Blisko wycofania zespołu była A-klasowa GKP Orla jednak w ostatnim momencie udało się zgłosić drużynę do rozgrywek. O ile były to kluby z mniejszych miejscowości, o tyle kolejny klub z problemami jest z większego ośrodka. To Puszcza Hajnówka…

Jak mówi prezes klubu Aleksander Bujnowski, sekcja piłkarska Puszczy Hajnówka “jest na samym skraju swych możliwości finansowych i bez dodatkowego zastrzyku pieniędzy, występy drużyny w kolejnym sezonie rozgrywek, stają pod dużym znakiem zapytania, a wręcz wszystko wskazuje na to że Puszcza może do tych rozgrywek już nie przystąpić. To niestety byłaby katastrofa dla tej drużyny i jej trenera, która robi wszystko by utrzymać się w klasie okręgowej”.

Władze klubu zwróciły się do lokalnych przedsiębiorców z prośbą o pomoc finansową.

-Kierujemy apel do mieszkańców i przedsiębiorców, o pomoc finansową dla klubu, byśmy na nowo budowanych obiektach sportowych w Hajnówce mogli nadal oglądać i emocjonować się rozgrywkami piłkarskimimówi prezes Bujnowski.

Wszystkie osoby, które chcą pomóc drużynie seniorów Puszczy Hajnówka w dalszym funkcjonowaniu, poniżej znajdą wszelkie potrzebne dane. Za wszelką pomoc, serdecznie dziękujemy.

KLUB SPORTOWY PUSZCZA HAJNÓWKA
UL. JAKUBA KOŁASA 2
17-200 HAJNÓWKA
TEL. 511 832 814

BANK SPÓŁDZIELCZY W HAJNÓWCE

NR KONTA : 38 8071 0006 0002 0574 3000 0010

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *