4 liga

Duże zainteresowanie Grajewian finałem Pucharu Polski

Wszystko wskazuje na to, że finałowy mecz Regionalnego Pucharu Polski pomiędzy Warmią Grajewo a Olimpią Zambrów obejrzy bardzo liczna grupa kibiców z Grajewa.

Klub poinformował, że do dziś na listę osób chętnych do nabycia biletu trafiło już 750 nazwisk, a to jeszcze nie koniec – zapisy przedłużono do 23 maja.

Będzie to niewątpliwie rekord jeśli chodzi o liczbę kibiców z Grajewa podczas wyjazdowego meczu – zapowiada się niesamowita atmosfera! Zachęcamy wszystkich niezdecydowanych do zapisania się po bilet i wspierania swojego klubu.  Zostały także ostatnie sztuki okazjonalnych koszulek w cenie 35 zł. 
Ponadto planowane są specjalne szaliki, o których więcej informacji wkrótce
– informują przedstawiciele klubu.

Zapisać się można poprzez wiadomość na facebooku do profilu Warmii,
telefonicznie 86 272 38 53 lub mailowo: biletywarmia@wp.pl.

Finał rozegrany zostanie 29 maja o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Kibicom zostanie udostępniona trybuna od ulicy Wiosennej. Na mecz, według nieoficjalnych informacji, będzie mogło wejść 999 osób, ale na stronie Podlaskiego Związku Piłki Nożnej czytaliśmy ostatnio, że
wszyscy kibice którzy chcą obejrzeć mecz finałowy Pucharu Polski na szczeblu województwa podlaskiego otrzymają bezpłatne bilety wstępu przed meczem przy bramach wejściowych.  Jak więc będzie naprawdę? Czekamy na ostateczną informację związku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *