A klasa

Da się – nawet w A klasie. Unii wszystko spada z nieba

Nowy zarząd Unii Ciechanowiec zadziwia co raz bardziej. Co chwilę informuje nas o nowych przedsięwzięciach, zakupach, projektach. Sprawdźmy, co obecnie słychać w A klasowym Ciechanowcu.

  1. ZAKUPY. Klub, dzięki partnerom i sponsorom, wzbogacił się ostatnio o nowe piłki, “sztucznych zawodników”, banner na stadionie, nowe szaliki klubowe i dresy. Firma Green Flor, która pomaga także opiekować się płytą boiska w Ciechanowcu, zakupiła zawodnikom komplet strojów meczowych.

2. BUKMACHERZY. Mecze Unii Ciechanowiec można obstawiać w zakładach bukmacherskich forBET. W dwóch meczach Unia była faworytem (kurs 1,75 w meczu z rezerwami Cresovii i 2,15 w meczu z Żubrem Drohiczyn).
“ForBET wśród klubów z całej Polski wybrał po 8 ekip z A i B klasy, by te zaangażowały jeszcze mocniej swych fanów w akcję #RegioBet, a co za tym idzie powalczyły o końcowy triumf i główną nagrodę – komplet strojów meczowych od forBET na nowy sezon 2019/20!” – wyjaśniają na facebooku działacze klubu.

3. HELIKOPTER. Pisaliśmy o nowych dresach. Można powiedzieć, że spadły piłkarzom z nieba. I to niemal dosłownie.

Pozostając z głową w chmurach, musicie zobaczyć też film ze sparingu z Łosickim Domem Kultury. Obraz do taktycznych analiz – profeska!

4. ATMOSFERA I WYNIKI. Wszystko to sprawia, że ostatni mecz Unii u siebie z Żubrem Drohiczyn oglądało około 100 kibiców. Widać też, że atmosfera w drużynie jest bardzo dobra. Dwa wygrane mecze i Unia traci do drugiego Husara Nurzec już tylko jeden punkt. Brawo!

JEŚLI CHCECIE BYĆ NA BIEŻĄCO Z WYDARZENIAMI W KLUBIE ODWIEDŹCIE ICH PROFIL NA FACEBOOKU.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *