bo swojskie smakuje lepiej

3 liga

Ruch pokonał wicelidera (VIDEO-bramki)

Sporą niespodziankę sobie, swoim kibicom, ale przede wszystkim rywalom, sprawili piłkarze Ruchu Wysokie Mazowieckie, którzy w sobotę pokonali na wyjeździe wicelidera rozgrywek Unię skierniewice.

Podopieczni Bartosza Jurkowskiego wyszli na mecz z założeniem gry z kontrataku. I tak właśnie padła pierwsza bramka dla Ruchu. W 54 minucie kontratak wykończył Michał Grochowski (video).

Na 2:0 podwyższył w 90 minucie Jakub Tecław, który przepięknym uderzeniem z 30 metrów pokonał bramkarza gospodarzy.

– Ta wygrana daje nam oddech, ale na krótkomówi Gazecie Współczesnej Grzegorz Jóźwiak, drugi trener Ruchu – W naszej sytuacji potrzebujemy serii wygranych i do tego będziemy dążyć. Już od poniedziałku musimy się skupić na kolejnym spotkaniu.

Przed Ruchem kolejne trudne zadanie, w niedzielę u siebie zagra z liderem, Sokołem Aleksandrów Łódzki.