Podlaska Piłka

Okręgówka

Puszcza łapie wiatr w żagle

To był ważny mecz dla Puszczy Hajnówka. Derby z Kolejarzem Czeremcha, z którym Puszcza walczy bezpośrednio o utrzymanie w klasie okręgowej.

Puszcza wygrała 1:0 po bramce z rzutu karnego Mateusza Nakielskiego, ale zespół cieszą nie tylko 3 punkty, ale także co raz lepsza postawa zawodników na boisku. -Zwycięstwo w tak trudnym meczu, z rywalem dobrze dysponowanym w defensywie i w dodatku na mocno nierównym boisku, bardzo nas cieszy. Punkty są nam potrzebne jak woda, ale pod wodzą nowego szkoleniowca Piotra Pawluczuka, widać że nasi zawodnicy złapali mocny wiatr w żagle i 4 punkty w dwóch pierwszych spotkaniach ligowych, nie pozwalają naszym rywalom spać spokojnie – napisano w relacji meczowej na stronie Puszczy Hajnówka.

3 punkty pozwoliły Puszczy awansować na 13, miejsce w ligowej tabeli, a porażka zepchnęła Kolejarz Czeremcha na ostatnie miejsce (nie licząc wycofanego LZS-u Narewka).

Po 3 punkty zgarnęły najlepsze zespoły w tabeli, czyli Krypnianka Krypno i Sokół Sokółka. Krypnianka wygrała 3:0 na wyjeździe z Polonią Raczki, a Sokół u siebie rozbił 5:1 Hetmana Tykocin.

W meczu drużyn goniących dwa najlepsze zespoły, Orzeł Kolno zremisował z Rudnią Zabłudów 2:2. Rudnia traci do drugiego Sokoła tylko 3 punkty, Orzeł – 6.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.