Okręgówka

Okręgówka na start! Trudny mecz Krypnianki

Po zimowej przerwie na boiska wracają piłkarze z klasy okręgowej. O awans do 4 ligi walczy 5 drużyn – Sokół, Rudnia, Pomorzanka, Orzeł i Krypnianka.

Już w pierwszej kolejce obejrzymy bezpośrednie starcie dwóch zainteresowanych 4 ligą drużyn. W sobotę o 15:00 Krypnianka zagra z Pomorzanką. Jesienią na boisku wygrali sejnianie, natomiast mecz został zweryfikowany jako walkower dla Krypnianki.

Liderowi z Krypna po piętach depcze Sokół Sokółka, Drużyna Samuela Tomara granie rozpoczęła już tydzień temu, pokonując w zaległym meczu 4:1 Kolejarza Czeremcha. -Wszyscy liczą tu na awans, nie możemy zawieść – mówi Gazecie Współczesne Krzysztof Stelmaszek, drugi trener zespołu.

O odebranie punktów Sokołowi powalczy Jasion Jasionówka, czyli drużyna z drugiego końca tabeli, w której też będzie ciekawie. Między 9. w tabeli Piastem Białystok a 15. Kolejarzem Czeremcha jest tylko 5 punktów różnicy, więc każdy zdobyty punkt przez wszystkie drużyny z dołu tabeli będzie cenny. Tabela i terminarz pierwszej wiosennej kolejki znajdziecie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.