Podlaska Piłka

3 liga

Problemy w ŁKS-ie. Klub bez prezesa i zarządu

Podczas walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego, które odbyło się dziś, z funkcji prezesa ŁKS-u Łomża zrezygnował Łukasz Uściłowski.

Frekwencja podczas zebrania nie była imponująca. Pojawiło się na nim tylko kilku działaczy ŁKS-u. W dniu zebrania wygasła kadencja prezesa i członków zarządu klubu. O ponowny wybór na funkcję prezesa nie będzie jednak ubiegał się Łukasz Uściłowski. Jak tłumaczy swoją decyzję?

– Być może są osoby, które chcą się zaangażować społecznie w życie klubu. Być może są osoby, które maja inne pomysły i wizje na rozwój tego klubu, a przynajmniej tak się wydaje ze śledzenia lokalnych mediów, że jest dużo takich osób więc dajemy sobie tydzień spokoju. Zwraca również uwagę na nienawiść ludzi z kręgów sportowych, która jest skierowana w stronę piłkarzy klubu nie znając faktów, które są dostrzegane w całej Polsce. Dodaje, że jest gotów do pracy na rzecz łomżyńskiej piłki nożnej i nie musi być prezesem, chętnie oddając komuś pole do popisu. – Mogę pomagać nawet wieszając banery i plakaty na mieście. Oddam tę funkcję chętnie komuś innemu i skupię się na zupełnie innej roli w tym klubie. – mówił Uściłowski portalowi wzasiegu.pl

Przerwa w obradach została ogłoszona do następnego poniedziałki. Wtedy dojdzie do drugiej próby wyboru nowego zarządu klubu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.