www.podlaskapilka.pl

bo swojskie smakuje lepiej

3 liga

Problemy w ŁKS-ie. Klub bez prezesa i zarządu

Podczas walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego, które odbyło się dziś, z funkcji prezesa ŁKS-u Łomża zrezygnował Łukasz Uściłowski.

Frekwencja podczas zebrania nie była imponująca. Pojawiło się na nim tylko kilku działaczy ŁKS-u. W dniu zebrania wygasła kadencja prezesa i członków zarządu klubu. O ponowny wybór na funkcję prezesa nie będzie jednak ubiegał się Łukasz Uściłowski. Jak tłumaczy swoją decyzję?

– Być może są osoby, które chcą się zaangażować społecznie w życie klubu. Być może są osoby, które maja inne pomysły i wizje na rozwój tego klubu, a przynajmniej tak się wydaje ze śledzenia lokalnych mediów, że jest dużo takich osób więc dajemy sobie tydzień spokoju. Zwraca również uwagę na nienawiść ludzi z kręgów sportowych, która jest skierowana w stronę piłkarzy klubu nie znając faktów, które są dostrzegane w całej Polsce. Dodaje, że jest gotów do pracy na rzecz łomżyńskiej piłki nożnej i nie musi być prezesem, chętnie oddając komuś pole do popisu. – Mogę pomagać nawet wieszając banery i plakaty na mieście. Oddam tę funkcję chętnie komuś innemu i skupię się na zupełnie innej roli w tym klubie. – mówił Uściłowski portalowi wzasiegu.pl

Przerwa w obradach została ogłoszona do następnego poniedziałki. Wtedy dojdzie do drugiej próby wyboru nowego zarządu klubu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *