4 liga

Ruch(y) w Sparcie, wSparcie z Ruchu

Wszystko wskazuje na to, że Sparta jest już gotowa do rywalizacji ligowej. W sparingach drużyna wyglądała bardzo dobrze.

Podopieczni trenera Roberta Mioduszewskiego w okresie przygotowawczym rozegrali 7 sparingów, i żadnego nie przegrali. Rywale nie byli może z najwyższej półki, najmocniejszy z nich to Tur Bielsk Podlaski, ale mimo wszystko bilans osiągnięty przez zespół robi wrażenie. 6 wygranych, 1 remis, 0 porażek, 34 bramki strzelone, tylko 8 straconych – to musi budzić respekt.

Warto wspomnieć, że zwycięstwa również były imponujących rozmiarów. 8:1 z Krypnianką Krypno, 7:0 z MKS Małkinia, 6:0 z Orłem Kolno i 5:1 z KS Śniadowo – te wyniki pokazują, że siła w ataku Sparty jest duża.

W klubie doszło także do kilku ruchów transferowych. Do Ruchu Wysokie Mazowieckie wypożyczony został wychowanek trzecioligowca, Patryk Pasko, który jesienią zdobył aż 7 goli, natomiast z Ruchu do Sparty przeszedł dwudziestoletni bramkarz Kamil Dobreńko. Klub opuścili jeszcze Tomasz Zaręba, który zasilił szeregi Orląt Radzyń Podlaski i Krzysztof Krawczyk, który poprosił klub o powrót z wypożyczenia do MKS-u Małkinia.

Szeregi klubu zasilili z kolei Patryk Fabiszewski z Magnata Juchnowiec, Adrian Suszczyński z Dębu Dąbrowa Białostocka i Paweł Michalak z Olimpii Zambrów.

Sparta rundę wiosenną rozpocznie sobotnim, wyjazdowym meczem z KS-em Michałowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.