4 liga

Raport przedsezonowy – Tur. “Dostaliśmy lanie”, Twitter, szukanie sponsorów

“To pożyteczny z punktu widzenia szkoleniowego sparing” – tak po przegranym 0:11 meczu przygotowawczym z drużyną Jagiellonii, występującą w Centralnej Lidze Juniorów, powiedział trener Tura Paweł Bierżyn.

Drużyna zawiodła, a młodzi rywale obnażyli wszystkie słabości czwartoligowców. Oto, co po meczu powiedział nam trener Bierżyn.

“Wynik odzwierciedla przebieg meczu. Dostaliśmy lanie, nie będę szukał wytłumaczenia, po prostu rywal jest dużo silniejszy. Ma zawodników, którzy mogą zostać dobrymi piłkarzami, my – bawimy się w piłkę. Rywale obnażyli nasze wszystkie słabości. Na pewno był to wartościowy sparing”.

Porażka w takich rozmiarach dziwi, tym bardziej, że wcześniejsze mecze sparingowe wypadły dobrze. Tur najpierw pokonał 5:4 Promień Mońki, później zremisował 1:1 z Sokołem Sokółka i Ostrovią Ostrów Mazowiecka. Mimo wysokiej porażki z juniorami “Jagi”, w klubie nie planują wzmocnień.

“Na wiosnę będziemy grać wychowankami, nie szukamy wzmocnień, chcemy po prostu dalej grać na poziomie 4 ligi” – dodał Paweł Bierżyn. 

Teraz trochę wieści z klubu. Pierwsza z nich jest taka, że Tur “wszedł” na Twittera. Bardzo cieszy, że coraz więcej klubów z województwa podlaskiego decyduje się na ten krok. Zachęcamy do tego inne kluby, a także kibiców.

Promocja w mediach społecznościowych to jedno, a drugie to promocja “fizyczna” i szukanie sponsorów. Działacze klub opracowali specjalną ofertę dla sponsorów.

“Duże brawa należą się zarządowi, który nie chce ograniczać się do korzystania ze środków publicznych i zamierza szukać sponsorów w sektorze prywatnym. Liczymy, że nasza wspólna praca da efekty i oferta sponsorska Tura znajdzie uznanie wśród bielskich przedsiębiorców”czytamy na facebooku Tura.

Tur pierwszy wiosenny mecz zagra na wyjeździe z Dębem Dąbrowa Białostocka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *