Podlaska Piłka

Futsal

FC Zambrów już nie walczy o wygranie ligi. Porażka z MOKS-em II

W tamtym roku zwycięstwo w lidze i dobry baraż z Koniami Mechanicznymi Zgierz o awans do I ligi, w tym – tylko trzecie miejsce w województwie. W FC Zambrów trochę się zmieniło.

Zambrowianie w tym sezonie przegrali trzy z dziewięciu meczów. W sobotę, we własnej hali, ulegli 3:6 rezerwom MOKS-u Słoneczny Stok.

-W tym roku liga jest dużo silniejsza. Naszym celem w tych rozgrywkach nie jest już wygranie ligi, tylko spokojna gra w II lidze. W meczu z MOKS-em mieliśmy w kadrze tylko siedmiu zawodników z pola, i między innymi to było powodem porażki– mówi Kamil Rosiński, trener FC Zambrów.

Rok temu było w FC Zambrów wszystko – transmisje meczów na żywo, relacje zdjęciowe, pomeczowe rozmowy z zawodnikami, oprawa meczów. W tym roku nawet konto facebookowe drużyny nie jest aktualizowane. Główny sponsor zespołu, firma OstroVit, finansowo wciąż go wspiera, ale nieco wycofała się z pomocy organizacyjnej.

Drużyna FC Zambrów po wygraniu II ligi w poprzednim sezonie

Silniejsza jest liga, jak mówi trener Rosiński. Narew Choroszcz z kompletem punktów jest liderem. W weekend wygrała kolejny mecz, tym razem 12:5 z KS UM Krynki. Drugi w tabeli jest MOSiR Grajewo, który walkowerem wygrał ostatni mecz z KS Grabówka, ale 7 meczów wygrał bez walkowerów. W trzecim meczu tej kolejki Sparta Szepietowo pokonała 9:8 Żubra Drohiczyn. Tabela po 10 kolejce znajduje się poniżej.

Następna kolejka:

Zdjęcie główne: Youtube.com – screenshot z meczu FC Zambrów – Konie Mechaniczne Zgierz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.