4 liga

Zawodnik Warmii Grajewo kończy piłkarską przygodę

Drużyna “Wilków” przygotowuje się do rundy wiosennej, ale już bez jednego ze swoich zawodników. Buty na kołku postanowił zawiesić Maksym Mirva.

-Maksym poinformował nas o swojej decyzji kilka dni temu. Bez wątpienia jest jedną z naszych klubowych legend. Szanujemy jego decyzję, ale będzie go nam bardzo brakowało w zespolemówią działacze klubu z Grajewa.

FOTO: Płomień Ełk

39-letni Mirva przyszedł do Warmii jesienią 2003 roku i grał w niej do końca 2011 roku. Po kilku latach spędzonych w Płomieniu Ełk, w 2015 roku powrócił do Warmii, której barwy reprezentował do końca 2018 roku.

Od 1:45 gol Maksyma w meczu ze Spartą Augustów. Od 3:45 – drugi gol Mirvy i oryginalna cieszynka

Maksym jest z pochodzenia Ukraińcem, posiada także obywatelstwo polskie. Karierę zawodniczą rozpoczynał w klubach na Ukrainie, m.in. w FK Sumy i CSKA Kijów.

Wszystko wskazuje na to, że drugim zawodnikiem, który odejdzie zimą z klubu, będzie Krzysztof Gieniusz. Bramkarz nie zagrał jesienią ani minuty, a praca zawodowa uniemożliwia mu udział w treningach.

1 KOMENTARZ

  1. W trakcie poszukiwania w internecie pożądanych informacji znalazłam ten artykuł. Wielu autorom wydaje się, że posiadają odpowiednią wiedzę na opisywany temat, ale z przykrością stwierdzam, że tak nie jest. Stąd też moje ogromne zaskoczenie. Chcę wyrazić uznanie za Twoje działania . Niewątpliwie będę polecał to miejsce i często tu zaglądał by zobaczyć nowe posty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *