4 liga

Piłkarzowi KS-u Wasilków zmarła mama. Brakuje pieniędzy na sprowadzenie ciała do Polski

“Dnia 27 Stycznia bieżącego roku przytrafiła mi się straszna tragedia. Straciłem najważniejszą osobę w moim życiu – Mamę” – takimi słowami zwraca się do wszystkich Marcin Cieciorko, zawodnik KS-u Wasilków, wcześniej grający m.in. w Biebrzy Goniądz.

Marcin potrzebuje pomocy finansowej. Na sprowadzenie ciała swojej mamy z zagranicy potrzebuje od 10 do 12 tysięcy złotych, a takich pieniędzy po prostu nie ma. W tym celu założono zbiórkę pieniędzy na stronie pomagam.pl. Udało się już zebrać prawie połowę potrzebnej kwoty.

Żeby wesprzeć Marcina w tym trudnym czasie, wystarczy wejść w link https://pomagam.pl/sprowadzeniezwlok?fbclid=IwAR2p7KQMg0r12jxCUvMFWgpzrBi-Y2tuPFuSm5F9G7G8ns6VtvhTCr8iifI  i przelać pieniążki.

Kto mnie zna, wie, że nigdy nikomu nie odmówiłem pomocy, nigdy. Zawsze wychodziłem z założenia że „dobro wraca”, i do dnia dzisiejszego mocno w to wierzę. Jest mi cholernie głupio, ale nadszedł czas, w którym o pomoc proszę ja. Liczy się dla mnie każda złotówka.

Będę wdzięczny z całego serca za każdą „darowiznę” Wszelkie środki, które zostaną zebrane, będą wydane na formalności związane z transportem oraz zostaną przekazane na koszty pogrzebowe. Za każdą wpłatę i udostępnienie dziękuje”pisze Marcin na swoim facebooku.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *