Okręgówka

Piłkarze Piasta Białystok i KS-u Michałowo pokazali się skautom z Europy

Jakub Bogusz z KS-u Michałowo i Kamil Tuchel z Piasta Białystok wzięli udział w tegorocznej edycji projektu “Ty Też Masz Szansę”. Obaj zaprezentowali się bardzo dobrze.

SPRAWDŹ FACEBOOK PROJEKTU TTMS https://www.facebook.com/TTMSZ/

-Chłopaki zagrali solidnie i na swoim poziomie. Podkreślę, że Kamil Truchel grał z trzy lata starszymi od siebie zawodnikami. Nie odstawał, a wręcz przeciwnie – rywale mieli “ręce pełne roboty”, bo “robił wiatr” na prawej stronierelacjonuje Dawid Pańkowski, skaut projektu.

Okazuje się, że obaj wpadli w oko menadżerom i trenerom, obserwującym test mecz.

-Zarówno Kuba jak i Kamil mają zapytania z klubów z wyższych lig, o których nie mogę w w tej chwili mówić, co świadczy o ich małym sukcesie i kolejnym dużym sukcesie Projektu Ty Też Masz Szansę. Wierzę, że chłopaki za swoją ciężką pracę zostaną wynagrodzeni, kiedy będą już mogli się skupić w 100% na graniu w piłkęmówi Dawid Pańkowski.

Film z test meczu w Milanówku https://vimeo.com/313546143?fbclid=IwAR1AWwX24QAKfCI-ImIBYQ6PUyFrGP4stX9GblTQBPR4SQ6kG4-Xwhs3jaU

Projekt polega na organizacji test-meczu dla znalezionych przez skautów piłkarskich, zawodników z niższych lig w całej Polsce. Test mecz oglądają skauci nie tylko z Polski, ale także z innych krajów. Mecz odbył się 19 stycznia w podwarszawskim Milanówku. Pomysłodawcą projektu jest Emil Kot.

Obydwu zawodnikom życzymy powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *