Podlaska Piłka

Futsal

Okręgówka CUP już 16 i 17 grudnia! Nie udało się porozumieć z Podlaskim ZPN-em

OKRĘGÓWKA CUP II. POSTAWMY PIOTRKA I DANIELA NA NOGI.

W dniach 16-17 grudnia odbędzie się druga edycja halowego, charytatywnego turnieju OKRĘGÓWKA CUP. Dzisiejszy post jest tylko ułamkiem informacji, a w najbliższym czasie będę podawał konkrety. Proszę o uważne zapoznanie się z treścią i podawanie dalej. Tym razem zagramy o powrót do zdrowia dwóch ludzi związanych z podlaską klasą okręgową. Obu ich łączy przypadłość, okres wypadku, a od niedawna nawet sala szpitalna. Piotrek Dąbrowski „Peder” to viceprezes Piasta Białystok który po wypadku w pracy jest sparaliżowany od pasa w dół. Daniel Golonko ” Żaba” to zawodnik MKS Mielnik który w wyniku nieszczęśliwego wypadku również nie jest w stanie samodzielnie chodzić.

Turniej jest moją prywatną inicjatywą i jako Kamil Jackiewicz jestem jego organizatorem. Do współpracy zaprosiłem wszystkie kluby z klasy okręgowej. 12 z nich już potwierdziło swoją obecność, a cześć włączyła się czynnie w organizację. KLUBY W RAMACH WPISOWEGO ZOBLIGOWAŁY SIĘ WPŁACAĆ SUMY BEZPOŚREDNIO NA ZBIÓRKI W/W POTRZEBUJĄCYCH.

Podlaski ZPN ma inne plany na zimę, planuje również turnieje dla drużyn A klasy, Okręgówki (2-3 grudnia) czy 4. ligi jednak nie znaleźli tam miejsca na współpracę z portalem Wszystko o podlaskiej okręgówce który prowadzę, a co za tym idzie z moją osobą chociaż turniej okręgówki miał być w pełni organizowany ze mną zgodnie z tym co przekazane było klubom na spotkaniu przedsezonowym. Jest jak jest postanowiłem zatem, że „nic na siłę” i podjąłem się tego sam by okręgówka cup się odbył.

Na całe szczęście jak wiele razy mówiłem SPOŁECZEŃSTWO MAMY OFIARNE i już teraz mogę powiedzieć, że BĘDZIE GRUBO :CO JUŻ MAMY – HALA- SĘDZIOWIE- NAGRODY- WODA DLA UCZESTNIKÓW- CO NIE CO NA KIERMASZCZEGO POTRZEBUJEMY – Jeśli są chętni pomóc, przekazać cokolwiek, fundować ciepły posiłek, dorzucić coś do kiermaszu to zapraszam do wiadomości prywatnej.- Może jest fotograf czy kamerzysta który w szczytnym celu zgodzi się pro bono uwiecznić ten turniej.- w razie organizacji kiermaszu podczas turnieju będą potrzebne osoby do stoiska- jeśli jesteś w stanie pomóc daj znać. STAWIAMY CHŁOPAKÓW NA NOGI.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.