Podlaska Piłka

Okręgówka

Dzięki parafii będzie boczne boisko treningowe w Turośni Kościelnej. Są szanse na modernizacje stadionu

Obok głównego boiska piłkarskiego, na którym Turośnianka Turośń Kościelna rozgrywa swoje ligowe mecze, powstanie boczne, treningowe. Wszystko dzięki współpracy klubu z parafią w Turośni Kościelnej.

Obecnie na głównym boisku trenują i grają mecze seniorzy oraz kilka grup młodzieżowych KS Turośnianki. Niedługo zostanie ono odciążone. Właśnie rozpoczęła się budowa bocznej płyty.

KS Turośnianka będzie mieć nowe boisko

Dzięki, uprzejmości rady parafialnej parafii pw. Świętej Trójcy w Turośni Kościelnej oraz Ks. Proboszcza Andrzeja Kramkowskiego powstanie pełnowymiarowa boczna murawa, która będzie służyła akademii Klubu Sportowego Turośnianki oraz lokalnej społeczności. Boisko powstanie tuż obok obecnego stadionu. Jest ogromna szansa, że dzięki Gminie Turośń Kościelna już w najbliższym czasie rozpocznie się również modernizacja naszego „domu”. Całość stworzy solidną regionalną bazę sportową. Nowa murawa nie powstała by również bez naszych sponsorów, a w szczególności ACC BUDOWNICTWO.” – informuje klub na Facebooku.

Klub poinformował również, że możliwa jest modernizacja boiska głównego wraz z trybunami i zapleczem. Tak może wyglądać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.