Podlaska Piłka

Inne podwórka premium

Planujesz zakup mebli w Białymstoku? Przeczytaj to!

Jeśli szukasz najlepszego salonu meblowego w Białymstoku, to musisz zapoznać się z ofertą salonu Faster Meble. Dlaczego? Oferują niezwykle bogaty wybór mebli różnego rodzaju. W jednym miejscu umeblujesz cały dom, a fachowi doradcy podpowiedzą Ci, co do czego pasuje i wskażą produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

Faster Meble – najlepszy salon meblowy w Białymstoku

Doświadczenie w branży meblowej ma niezwykle duże znaczenie. Dzięki niemu pracownicy i doradcy doskonale wiedzą, czego potrzebują klienci i jakie meble są w danym momencie modne i „na czasie”. Faster Meble działa na rynku meblarskim od kilkunastu lat i to, zdaniem właściciela Andrzeja Orłowskiego, pozwala wybrać do oferty najlepszych producentów, którzy jednocześnie gwarantują klientom przystępne ceny. „Zdajemy sobie sprawę, że obecnie dla klientów stosunek jakości do ceny ma bardzo duże znaczenie. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom” – mówi nam Andrzej Orłowski.

Salon meblowy blisko podlaskiej piłki nożnej

Dlaczego zachęcamy Was do sprawdzenia oferty salonu meblowego Faster Meble? Poza jakością produktów, przystępną ceną, jest jeszcze jeden powód, szczególnie ważny dla pasjonatów piłki nożnej w naszym regionie. Właściciel salonu jest jednym z nas – pasjonuje się sportem, szczególnie piłką nożną w naszym regionie. Regularnie odwiedza piłkarskie, lokalne stadiony, jest na bieżąco z tym, co dzieje się w podlaskiej piłce. Dzięki temu, jako zawodnicy, trenerzy czy kibice – łatwo nawiążecie dobry kontakt z właścicielem i pracownikami salonu. Sprawdźcie ofertę salonu Faster Meble w Białymstoku i… udanych zakupów!

Faster Meble Oddział Białystok

  • ul. Przędzalniana 60, 15-688 Białystok
  • Godziny otwarcia: Pn – Pt: 10:00 – 19:00; So: 10:00 – 16:00
  • mail: faster@op.pl
  • tel. +48 856 640 233

SPRAWDŹ KATALOG MEBLI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.