Podlaska Piłka

Inne podwórka premium

Potrzebujesz nadruk na strojach piłkarskich? Sprawdź ofertę salonu Soccer w Białymstoku!

Jeśli szukasz najlepszego miejsca do wykonania nadruków na odzieży sportowej w Białymstoku i okolicach, to firma Soccer Białystok jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Dlaczego? Oto kilka powodów.

Nadruki na odzieży Białystok? Soccer!

  1. Po pierwsze, wykonujemy nadruki od 1 sztuki! Oznacza to, że nawet jeśli potrzebujesz jednej koszulki z nadrukiem, to my chętnie Ci ją wykonamy. Nie ma potrzeby zamawiać większych ilości, aby skorzystać z naszych usług.
  2. Po drugie, możesz przyjść do nas ze swoim projektem. Nie musisz martwić się o to, że nie będziemy w stanie wykonać tego, co sobie wymarzyłeś. Nasza firma wykonuje nadruki na odzieży zarówno kupionej u nas, jak i dostarczonej przez klienta.
  3. Po trzecie, wykonujemy nadruki różnymi metodami, dzięki czemu możesz wybrać najlepszą dla siebie. Możemy zrobić nadruk metodą sublimacji, solwentową, haftem lub flexem.
  4. Po czwarte, oferujemy atrakcyjne rabaty. Jeśli potrzebujesz powyżej 20 sztuk odzieży z nadrukiem, to otrzymasz 20% rabatu od cen w cenniku. Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na naszą reklamę na strojach z logo Soccer na rękawku, otrzymasz 30% rabatu. A jeśli wybierzesz reklamę z większym logo na przodzie lub tyle koszulki, otrzymasz aż 40% rabatu, a do tego możliwą dalszą współpracę i gratisy od firmy!
  5. Po piąte, przygotujemy dla Ciebie projekty, obróbki graficzne i wizualizacje całkowicie nieodpłatnie na Twoje życzenie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój projekt będzie wykonany dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś.

Nadruki na odzieży – dla klubów, szkół, akademii

Jeśli szukasz najlepszego miejsca do wykonania nadruków na odzieży sportowej dla swojej szkółki piłkarskiej, uczniów swojej szkoły, a może chcesz mieć spersonalizowany, pamiątkowy strój sportowy, to zapraszamy Cię do salonu Soccer w Białymstoku. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się sam, że to był najlepszy wybór!

NAPISZ LUB ZADZWOŃ

  • 507 420 692
  • soccer.sklep@op.pl

Sprawdź nasze realizacje nadruków!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.