Podlaska Piłka

3 liga

Pierwsze transfery do Olimpii Zambrów

Do trzecioligowej Olimpii Zambrów dołączyło w ostatnich dniach trzech nowych piłkarzy.

Pisaliśmy ostatnio o stratach kadrowych w zambrowskim zespole. KLIKNIJ TUTAJ, ŻEBY PRZECZYTAĆ.Teraz dowiedzieliśmy się o wzmocnieniach przed rundą wiosenną.

Kto przyszedł do Olimpii Zambrów?

Dowiadywaliśmy się tego z komunikatów zamieszczonych na stronie olimpiazambrow.net. Oto one:

  • Nowym zawodnikiem Olimpii Zambrów został występujący na pozycji bocznego obrońcy Kacper Poreda! Poprzednio był on zawodnikiem lidera IV ligi podlaskiej ŁKSu 1926 Łomża, w którym występował przez kilka ostatnich sezonów. Kacper jest 19-nastoletnim zawodnikiem, którego cechuje duża szybkość. Jest wychowankiem Mazura Pisz, skąd szybko trafił do drużyn juniorskich MŁKS 1926 Łomża, następnie od sezonu 2020/2021 aż do tego momentu był on kadrowiczem naszej sąsiedniej seniorskiej drużyny zza miedzy – Łomży,
  • Nowym zawodnikiem Olimpii Zambrów został występujący na pozycji pomocnika Bartosz Bayer! Poprzednio był on zawodnikiem Jagiellonii Białystok, w której występował przez kilka ostatnich sezonów. Bartosz jest 21-letnim zawodnikiem, którego wyróżnia bardzo dobra technika. Jest wychowankiem MOSPu Białystok, skąd szybko trafił do juniorskiej drużyny Jagiellonii Białystok. Następnie piął się w górę po szczeblach kariery piłkarskiej w tym klubie od rezerw Jagiellonii aż po ekstraklasową Jagiellonię, do której składu był zgłoszony od dwóch sezonów. Witamy w Zambrowie Bartek!  Życzymy samych dobrych i niezapomnianych chwil w barwach Olimpii!
  • Nowym zawodnikiem Olimpii Zambrów został występujący na pozycji obrońcy Paweł Łydkowski! Poprzednio był on zawodnikiem drugoligowej Pogoni Siedlce, w której występował kilka sezonów. Przypomnijmy, że Paweł był już zawodnikiem reprezentującym barwy naszego klubu w rundzie wiosennej sezoniu 2020/2021, trafiając do nas wówczas z KKSu Kalisz, także drugoligowca. Nie pozostaje nam nic innego, jak powitać ponownie Pawła u siebie i życzyć samych dobrych chwil w naszych barwach! Witamy ponownie Paweł! 

CZYTAJ WIĘCEJ O OLIMPII ZAMBRÓW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.