Grajewska Warmia od 17 stycznia przygotowuje się do pierwszego meczu ligowego w tym roku. Będzie to przełożone z jesieni starcie z Ruchem Wysokie Mazowieckie, które zaplanowano na 4 marca. W klubie doszło do kilku zmian kadrowych.
Powroty i straty
Treningi z pierwszym zespołem podjęło czterech zawodników drużyny rezerw: 16-letni bramkarz Wiktor Mysiewicz, oraz zawodnicy z pola Emil Jagielski (16 l.), Łukasz Witkowski (28 l.) oraz 23-letni Przemysław Zarzecki, który po przerwie spowodowanej studiami w Białej Podlaskiej wrócił do Grajewa i jesienią notował udane występy w rezerwach. Po ciężkiej kontuzji i operacji do zajęć wrócił też trener „dwójki” i kapitan pierwszego zespołu Kamil Randzio, który pracuje indywidualnie nad powrotem do pełni formy. Cały czas poważnie kontuzjowany jest Arkadiusz Wojno i tego zawodnika na pewno nie zobaczymy na boisku do końca tego sezonu.

Sztuczne boisko w Grajewie?
„Niestety, głównie z powodu rozpoczętej sesji egzaminacyjnej na uczelniach nie trenowali nasi studenci Filip Chmielewski, Arkadiusz Mazurek, Filip Święciński i Krystian Wójcicki.” – mówią działacze Warmii. Jednocześnie podkreślają, że klub ma inny problem – brak boiska ze sztuczną nawierzchnią. Zaplanowane na styczeń i luty sparingi Warmia rozgrywać będzie na boiskach w innych miastach. Jednak jest szansa, że niedługo sztuczna trawa pojawi się też w Grajewie.
„Nie ma co ukrywać, że w okresie zimowym mocno doskwiera nam brak takiego boiska w naszym mieście. Znając jednak tak widoczną w inwestycjach na terenie miasta dynamikę działania i operatywność Burmistrza Miasta Grajewo pana Dariusza Latarowskiego, z którym niedawno Zarząd Klubu rozmawiał o tym problemie, jest szansa, że w nieodległej przyszłości kwestia budowy pełnowymiarowego sztucznego boiska w Grajewie stanie się całkiem realna.”- zapowiadają włodarze klubu.
Sparingi Warmii Grajewo
Warmia w pierwszym sparingu pokonała Romintę Gołdap 4:3. Plan kolejnych gier kontrolnych Warmii przedstawia się następująco:
- 04.02 (sobota) Kętrzyn, godz. 11:00 – GRANICA Kętrzyn
- 11.02 (sobota) Ostrołęka, godz. 12:00 – NAREW 1962 Ostrołęka
- 18.02 (sobota) Ełk, godz. 10:00 – POJEZIERZE Prostki
- 25.02 (sobota) Ełk, godz. 10:00 – ZNICZ Biała Piska
Fot. https://www.facebook.com/Warmia
Info: kswarmiagrajewo.pl
CZYTAJ WIĘCEJ O 4. LIDZE PODLASKIEJ
- Terminarz IV ligi podlaskiej na rundę jesienną sezonu 2026/2027!1. Czarni Czarna Białostocka 2. Tur Bielsk Podlaski 3. Promień Mońki 4. Hetman Tykocin 5. Krypnianka Krypno 6. Wissa Szczuczyn 7. KS Wasilków 8. ŁKS II Łomża
- LZS Krynki zmienia nazwę! Klub pozyskał sponsora tytularnegoPrzed startem rundy jesiennej sezonu 2026/2027 w klubie z Krynek dochodzi do historycznych zmian. Drużyna występująca na boiskach IV Ligi oficjalnie zmienia nazwę i od nowego sezonu
- Kto awansuje, kto spadnie? Przypominamy zasady awansów i spadków z podlaskich ligPrzed nami końcówka sezonu w podlaskich ligach, a my wciąż dostajemy pytania” to ile drużyn spadnie z IV ligi?” i tym podobne. Usystematyzujmy więc ten wątek, a
- Warmia Grajewo z nagrodą miesiąca Podlaskiej Piłki! Bezkonkurencyjni w kwietniuZ wielką przyjemnością ogłaszamy, że redakcja Podlaskiej Piłki przyznała nagrodę za miesiąc kwiecień! Statuetka wędruje do Klub Sportowy WARMIA Grajewo, która zdominowała boiska IV ligi podlaskiej, prezentując
- Warmia niepokonana wiosną! Świetna passa trwa, baraż o III ligę bliskoTrwa zwycięska passa grajewskiej Warmii w piłkarskiej wiośnie IV ligi. W sobotnie wietrznepopołudnie pokonali u siebie KS Śniadowo 5:1. Po pierwszej połowie wydawało się, że możebyć niespodzianka







