4 liga

Obsada sędziowska weekendowych meczów. Zobacz, kto pogwiżdże mecz twojej drużyny

Podlaski Związek Piłki Nożnej opublikował obsadę sędziowską na weekendowe mecze w rozgrywkach 4. ligi, okręgówki i A klasy. Zobacz go poniżej!

Sparta 1951 SzepietowoDąb Dąbrowa Białostocka2022-09-1816:00Stadion Miejski im. Józefa Kowalskiego w Szepietowie (Szepietowo, Sportowa 5)Krzysztof Jabłonowski ()
Wojciech Jakubczyk (Białystok)
Marcin Adamski (Zaścianki)
KS MichałowoKrypnianka Krypno2022-09-1715:00KS Michałowo (Michałowo 21 A)Ewelina Fiodorczuk-Sipko (Białystok)
Mateusz Skrzypko (Białystok)
Agnieszka Dobrzyńska (Łapy)
Wissa SzczuczynCresovia Siemiatycze2022-09-1716:00Stadion Miejski (Szczuczyn, Sportowa 29)Marcin Piotrowski (Łomża)
Paweł Mackiewicz (Łomża)
Damian Tanajewski (Łomża)
Warmia GrajewoMOSP Białystok2022-09-1716:00Stadion Miejski imienia Witolda Terleckiego (Grajewo, marsz. Józefa Piłsudskiego 30A)Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
KS ŚniadowoWIGRY SUWAŁKI S.A.2022-09-1816:00KLUB ŚNIADOWO (Śniadowo, Kolejowa 15B)Konrad Lewończuk (Białystok)
Mariusz Chrzanowski (Białystok)
Norbert Doroszkiewicz (Białystok)
ŁKS 1926 ŁomżaPromień Mońki2022-09-1715:00Stadion Miejski (Łomża, Zjazd 18)Piotr Karwowski (Białystok)
Tomasz Borawski (Białystok)
Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIEKS Wasilków2022-09-1716:00Stadion Miejski (Wysokie Mazowieckie, 1 Maja 14)Jakub Rutkowski (Ignatki)
Marek Frąckiel (Białystok)
Piotr Ukalski (Białystok)
KS GRABÓWKACZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA2022-09-1716:00KS GRABÓWKA (Grabówka, Jodłowa 32)Magdalena Ostrowska (Widźgowo)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Mariusz Matłoka (Łapy)
Tur Bielsk PodlaskiOrzeł Kolno2022-09-1616:30Stadion Miejski (Bielsk Podlaski, Elizy Orzeszkowej 19)Łukasz Kuźma (Białystok)
Dawid Kujawa (Ignatki)
Dariusz Organek (Białystok)
Piast BiałystokPuszcza Hajnówka2022-09-1718:00Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1)Maciej Roszkowski ()
Mateusz Wilczko (Porosły)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKAGKS Stawiski2022-09-1816:00Stadion Miejski w Sokółce – płyta główna (Sokółka, Mariańska 31)Karol Kolenkiewicz (Suwałki)
Michał Renkiewicz (Suwałki)
Łukasz Olszewski ()
MKS POGOŃ ŁAPYGKS GRÓDEK2022-09-1716:30Stadion Miejski w Łapach (Łapy, Leśnikowska 18a)Dominik Bućko (Klepacze)
Szymon Szymajda (Białystok)
Bartosz Tomaszuk (Białystok)
Sparta AugustówHetman Tykocin2022-09-1716:00Augustów (Augustów, Tytoniowa 1)Jakub Kaseja (Łomża)
Łukasz Sikora (Kolno)
Mateusz Dzwonkowski (Łomża)
Hetman BiałystokPomorzanka Sejny2022-09-1715:30Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1)Daniel Germaniuk ()
Adam Perkowski (Łapy)
Karolina Markiewicz (Szernie)
Rudnia ZabłudówOrlęta Czyżew2022-09-1716:00Stadion KS Rudnia Zabłudów (Zabłudów, Adama Mickiewicza 16)Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
Marcin Sokół (Zaścianki)
Kamil Kropiwnicki (Sobolewo)
LZS KrynkiMKS Mielnik2022-09-1815:00Ośrodek Sportu i Rekreacji (Krynki, Kościelna 24)Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Maciej Nowacki (Uhowo)
Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
Uczniowski Klub Sportowy Konar Kora KorycinBOCIAN BOĆKI2022-09-1815:00Kora Arena (Korycin, Knyszyńska 2A)Marcin Czech (Wasilków)
Adam Baranowski (Białystok)
Jakub Jan Kempisty (Białystok)
JASION JASIONÓWKApauzuje w kolejce   

Polonia RaczkiWarmia II Grajewo2022-09-1716:00OSiR Suwałki (Suwałki, Zarzecze 26)Bartosz Nos (Białystok)
Szymon Garbowski ()
Krzysztof Matuszewski (Białystok)
JASTRZĄB KNYSZYNSudovia Szudziałowo2022-09-1716:30Stadion Miejski (Knyszyn, Białostocka )Adam Dąbrowski (Łomża)
Janusz Brokowski (Zambrów)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
GRAB JANÓWKAPogranicze Kuźnica2022-09-1815:00Boisko Gminne (Biernatki )Mateusz Wilczko (Porosły)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
Maciej Roszkowski ()
KS VERTA SUWAŁKIWissa II Szczuczyn2022-09-1718:30Stadion Miejski w Suwałkach (Suwałki, Zarzecze 26)Krzysztof Matuszewski (Białystok)
Bartosz Nos (Białystok)
Szymon Garbowski ()
Promień II MońkiBiebrza Goniądz2022-09-1716:00STADION MIEJSKI W MOŃKACH (Mońki, Sportowa 1)Filip Tworkowski (Białystok)
Adam Baranowski (Białystok)
Mateusz Sienkiewicz (Niewodnica Korycka)
pauzuje w kolejce KS TUROŚNIANKA   

KS PIŁKAWKA BIAŁYSTOKKS Wasilków II2022-09-1817:00Boisko przy zespole szkół mechanicznych (Białystok, Władysława Broniewskiego 14)Krzysztof Grodzki (Bielsk Podlaski)
Daniel Germaniuk ()
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Korona Dobrzyniewo DużeKS Sokoły2022-09-1714:00Stadion Gminny w Dobrzyniewie Dużym (Dobrzyniewo Duże, Ełcka 34)Jakub Jan Kempisty (Białystok)
Jakub Warpechowski (Bielsk Podlaski)
Mateusz Baranowski (Białystok)
Włókniarz BiałystokGKS 1984 RUTKI2022-09-1811:00STADION MIEJSKI W BIAŁYMSTOKU-BOISKO BOCZNE (Białystok, Słoneczna 1)Kamil Kropiwnicki (Sobolewo)
Dariusz Organek (Białystok)
Marek Frąckiel (Białystok)
Magnat Juchnowiec KościelnySupraślanka Supraśl2022-09-1519:30STADION GMINNY (Juchnowiec Dolny )Damian Wysocki (Białystok)
Dawid Kujawa (Ignatki)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
PASJA KLEOSINNarew Choroszcz2022-09-1718:00STADION W JUCHNOWCU (Juchnowiec Dolny )Mariusz Gałczyk (Białystok)
Marcin Cieciorko (Białystok)
Kacper Bajkowski (Białystok)
CSP UNIA 1976 CIECHANOWIECHusar Nurzec2022-09-1816:00Stadion Miejski w Ciechanowcu (Ciechanowiec, Stadion 1)Marcin Sokół (Zaścianki)
Marcin Cieciorko (Białystok)
Karol Murach (Zaścianki)
Perspektywa ŁomżaOlimpia II Zambrów2022-09-1814:00Perpsektywa (Łomża, Księżnej Anny 18)Tomasz Borawski (Białystok)
Damian Wielogórski (Białystok)
Krzysztof Boguski (Białystok)
Cresovia II SiemiatyczeISKRA WYSZKI2022-09-1816:00Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29)Tomasz Siemieniuk (Bielsk Podlaski)
Marek Derlukiewicz (Białystok)
Karolina Markiewicz (Szernie)
ŻUBR DROHICZYNKolejarz Czeremcha2022-09-1814:00Biosko Szkolne przy Zespole Szkół w Drohiczynie (Drohiczyn, Warszawska 51)Urszula Talipska (Dobrzyniewo Duże)
Robert Dąbrowski (Łomża)
Adam Dąbrowski (Łomża)
Pionier BrańskIskra Narew2022-09-1816:00Stadion ZS im. Armii Krajowej (Brańsk, Armii Krajowej 7)Mateusz Nakielski (Białystok)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Wiktor Pietroczuk (Białystok)
RUCH II WYSOKIE MAZOWIECKIETur II Bielsk Podlaski2022-09-1815:00Stadion Miejski (Wysokie Mazowieckie, 1 Maja 14)Mariusz Matłoka (Łapy)
Adam Perkowski (Łapy)
Karol Wydra (Sokółka)

Źródło: podlaskizpn.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.