Podlaska Piłka

Inne podwórka premium

Gdzie obstawiać w Internecie mecze Jagielloni Białystok?

Jagiellonia Białystok rozpoczęła zmagania w sezonie 2022/2023. Sprawdzamy, gdzie najlepiej obstawiać mecze Dumy Podlasia w PKO BP Ekstraklasie oraz w Pucharze Polski. 

Podlaska drużyna w trakcie sezonu 2022/2023 będzie występowała w dwóch rozgrywkach krajowych. Na pierwszym tle są oczywiście mecze ligowe w PKO BP Ekstraklasa, w których to „Pszczółki” powalczą o mistrzostwo Polski i udział w europejskich pucharach. Dochodzą do tego także mecze w Pucharze Polski. 

Wszystkie mecze z udziałem Jagiellonii Białystok można obstawić u legalnych bukmacherów, posiadających licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych na terenie Polski. Oznacza to, że podmiot bukmacherski zgodnie z prawem może przyjmować zakłady i odprowadza od tego należyty podatek w wysokości 22% od wartości stawki. Trzeba przy tym pamiętać, aby korzystać tylko i wyłącznie z usług legalnych bukmacherów. Na rynku wciąż są dostępne firmy z tak zwanej szarej strefy, które nielegalnie oferują swoje usługi w Polsce, nie płacąc przy tym podatków. Istnieje bardzo duże ryzyko utraty pieniędzy bez jakiejkolwiek możliwości ich odzyskania. Legalni bukmacherzy są zawsze wypłacalni i nie istnieje możliwość oszukania klientów. Pełną listę legalnych bukmacherów znajdziesz na stronie https://www.protipster.pl/bukmacherzy.

Głównym sponsorem klubu jest firma STS, która obecnie jest liderem polskiego rynku zakładów bukmacherskich. To tam można znaleźć najkorzystniejszą ofertę dotyczącą meczów białostockiej drużyny w PKO BP Ekstraklasa oraz Pucharze Polski. Porównując kursy STS z innymi bukmacherami widać, że są nieco lepsze i zarazem najwyższe na rynku. Ponadto bukmacher często organizuje różne akcje kibicom Jagiellonii, łącznie z promocjami w postaci atrakcyjnych bonusów bukmacherskich.

STS nie jest rzecz jasna jedynym bukmacherem, który przyjmuje zakłady na mecze z udziałem Jagiellonii. Obecnie każdy, legalny bukmacher ma w swojej ofercie mecze PKO BP Ekstraklasy i Pucharu Polski, dzięki czemu spotkania „Pszczółek” można obstawić u każdego bukmachera.

Jak wybrać właściwego bukmachera? Przed założeniem konta u konkretnego operatora, warto sprawdzić jego ofertę powitalną w postaci bonusów bukmacherskich. Czym są bonusy? To dedykowana promocja bukmachera, która ma zachęcić klientów do założenia konta. Są to dodatkowe pieniądze za rejestrację, darmowe kupony lub gra bez płacenia podatku (opłatę pokrywa bukmacher). To tylko kilka z opcji bonusów, które są dostępne na polskim rynku.

W jaki sposób znaleźć najlepszy bonus bukmacherski? Warto odwiedzać strony bukmacherów i u źródła sprawdzać aktualne promocje. Dostępnych jest także wiele serwisów bukmacherskich takich jak ProTipster.pl, które stale informują o bonusach dostępnych wśród polskich, legalnych bukmacherów. Posłużą do tego także fora typerów oraz social media. Odnalezienie najciekawszych bonusów nie powinno sprawić większego problemu. 

Podsumowując. Mecze Jagiellonii Białystok można obstawiać u każdego bukmachera w Polsce. Trzeba jednak mieć na uwadze, że hazard uzależnia i należy grać rozsądnie. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, warto zgłosić się do bukmachera, który również organizuje pomoc uzależnionym od hazardu. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.